Ana SayfaDedikoduCenk Eren' den Ünlü Komedyene Yaylım Ateşi "Zavallı Bücür"...

İlgili Postlar

Cenk Eren’ den Ünlü Komedyene Yaylım Ateşi “Zavallı Bücür”…

Son dönemlerde dünyada en popülerleşen meslekleri arasına girmeyi başaran Influencer’ lık hakkında konuşan komedyen Okan Bayülgen, sosyal medyada  fenomenler hakkında “Hepsi çöp, zavallı” demişti. Bunun üzerine Okan Bayülgen’ e yaylım ateşi açan usta şarkıcı Cenk Eren, sosyal medyada çok ses getirecek olan bir paylaşımı sosyal medya üzerinden yayınladı. Cenk Eren zehir zembelek sözlerinin detayları Haberimizde…

Cenk Eren’ den Ünlü Komedyene Yaylım Ateşi “Zavallı Bücür”…

Ünlü komdeyen, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir TV programında Influencer’ lık hakkında yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde bomba gibi patladı. “Çöp” ve “Para Kazanmaya Çalışan Zavallılar” şeklinde zehir zembelek ifadeleri sosyal medya fenomenlerine söyleyen komedyene  tepkiler çığ oldu.

Okan Bayülgen: “Onlar çöp, hepsi çöp…”

“Sanatçılar Neden Buna Tenezzül Ederler”

“Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence.”

Cenk Eren’ den Bayülgen’ e: “Zavallı Bücür…”

Ünlü komedyenin zehir gibi olan bu ifadelerine şarkıcı Cenk Eren’ yanıt geldi. İsim kullanmadan Bayülgene resmen ateş püsküren Cenk Eren, sosyal medya hesabından çok sert kullandığı bir bir dille açıklama yaptı. “Para kazanmaya çalışan zavallılar demiş, e sen para için mekanını açan insanı üç kuruş daha fazla kazanacağım diye arkadan iş çevirensin, onu ne yapacaksın zavallı bücür…”

İşte Cenk Eren’ in O Sosyal Medya Açıklaması;

Cenk Eren' in O Sosyal Medya Açıklaması
Cenk Eren’ in O Sosyal Medya Açıklaması

“Tabii senin zavallı dediğin çocuklar senin karakterini bilmedikleri için böyle zevzeklik yapıyorsun, adama ne derler biliyormuşum hadi oradan, hadi oradan. Ah bir cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kilitlediğini de anlatsak.”

“Yedi Sene Bekledim”

Cenk Eren’in, bir anda magazin gündeminin ilk sırasına gelen 57 yaşındaki sanatçı ile yedi yıl önce yaşadıkları bir olaya da gönderme yapması dikkat çekti.

“Geçmişi unutmamak lazım değil mi? Sana bu cevabı vermek için yedi sene bekledim. Çok sabırlıyımdır. İntikam değil ama unutmadığını bilmeni istedim. Hadi uğurlar olsun.”

“Fenomenin Hükmü O Kadar”

Okan Bayülgen, geçtiğimiz mart ayında Milliyet’ten İhsan Dindar’a verdiği röportajda da ‘sosyal medya fenomenliği’ ve ‘influencerlık’ hakkında dikkat çeken sözler sarf etmişti.

“Ben şöhretli insanların eski insanlar olduklarını düşünüyorum. Yeni şöhretli bir insanımız yok. Yeni şöhretli insan diye baktığımız; bir dizide rol bulmuş, dizisi ses getirmiş ama halk onu bir senedir tanıyor. Bir fenomen, influencer ya da youtuberın işleri izleniyor. İnternette yayılan korkan kirpi, anıran eşek videoları da öyle. Bir süre sonra kayboluyor. Yanlış anlaşılmasın bir fenomen ile korkan kirpiyi eşleştirmeye çalışmıyorum. Ama hükmü o kadar.”

Cenk Eren Kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler