Magazin Haberleri » Ünlüler » Cemil İpekçi’ye 72.Yaşına Bodrum’da Özel Kutlama..
Cemil İpekçi'ye Kutlama..
Cemil İpekçi'ye Kutlama..

Cemil İpekçi’ye 72.Yaşına Bodrum’da Özel Kutlama..

Türkiye’nin en ünlü modacıları arasında olan Cemil İpekçi 72. yaşına  dostları ve ailesiyle ile birlikte Bodrum Kaşıbeyaz’da girdi. Kardeşi Kenan İpekçi’nin torunu Dağhan Uyanık ile beraber kendisi için hazırlanan pasta ve özel künefenin mumlarını üfleyen ünlü modacı İpekçi, kutlama sonrasında da magazin mensuplarının yönelttiği sorularını cevapladı. Cemil İpekçi’nin çarpıcı açıklamaları ve doğum gününe özel Detaylar Haberimizde..


Cemil İpekçi’den Hadise’ye Olay Göndermeler!

Cemil İpekçi’ye 72.Yaşına Bodrum’da Özel Kutlama..

”Epeyce yaşı geride bıraktım. Yılını söylemiyorum ama bu kadar yılda çok şey yaşadım, çok şey gördüm. Dünyaca zor bir dönemden geçiyoruz. Sayın Sağlık Bakanımıza candan davranışları ve çabaları için sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İnsanlarımıza da yine sizin aracılığınızla bir çağrıda bulunmak istiyorum. Dünya çok zor bir dönemden geçiyor. Lütfen tedbiri elden bırakmayalım.” dedi..

“Önünde Durabilmek Bile Benim İçin Büyük Bir Şeref”

Sözlerine devam eden usta modacı Cemil İpekçi, bu yıl doğum günü için Bodrum Kaşıbeyaz’ı seçme sebebini ise şu ifadelerle açıkladı;
”Burası Cemil İpekçi ile çok örtüşüyor. Arkamda bin iki yüz yıllık bir zeytin ağacı var ve onun önünde durabilmek bile benim için büyük bir şeref. Mekanı dizayn ederken doğaya saygı gösteren işletmecileri de buradan ayrıca tebrik etmek, onlara herkes adına teşekkür etmek istiyorum.”

“Evin Gerçek Sahibi Ben Değilim, O Kaktüs”

Bir muhabirin yeni aldığı evle ilgili yönelttiği soruya ise “Eski taş bir ev zaten. 250-300 yıl civarında yaşı olan bir ev. Fakat benim evi alma sebebim bahçemdeki 250 yıllık kaktüs. Evin gerçek sahibi ben değilim, o kaktüs. Biz o evde misafiriz.” cevabını verdi.

Cemil İpekçi: “Şuan Trend Edepsizlik Ve Terbiyesizlik”

Günümüz modasının vazgeçilmez terimleri olan ikon ve trend kelimesinin çok yanlış anlaşıldığının da altını çizen ünlü modacı Cemil İpekçi, ”Bence ikon Cahide Sonku, Muhterem Nur, Türkan Şoray, Ajda Pekkan’dır. Ben başka bir ikon göremedim bu yaşadığım dönemde. Çok star var, çok yıldız var evet ama ikon değiller. İkon olabilmek taklit edilebilmeyi gerektirir. Trend ise çok farklı bir kavram ve geçici… Günümüz şartlarında trend bir kısa pantolon da olabilir. Şuan trend edepsizlik ve terbiyesizlik olabilir. Bana pek güzel gelmeyen tuhaf bir trendin içindeyiz.” sözleriyle çarpıcı açıklamalarla magazin gündemini sarsacağa benziyor.
 

Cemil İpekçi’den Nur Yerlitaş Ayarı Geldi…

Son olarak da magazin gazetecilerin sorduğu; ”Nur yerlitaş vefat ettikten sonra sahnelerde yaşanan Nur Yerlitaş tasarımı kıyafet giyme yarışını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna ise açık gönüllülükle cevap veren Usta modacı, ”Buda bir yarış, buda bir reklam… Yalnız ölmüş bir kişinin üzerinden yapılan reklam ne kadar geçerli olur. Keşke bu yarışı Nur sağ iken yapsalardı. Keşke sağlığında bu kadar kıymet verselerdi. İnsanoğlu acı süt emmiş derler. Nur benim çok ama çok can arkadaşımdı. Allah gani gani rahmet eylesin. Keşke insanlar ölümünü beklemese de sağlığında o ilgiyi gösterselerdi. Maalesef timsah gözyaşları dökmeselerdi………..

Cemil İpekçi kimdir?


Sanat Dünyasına Üstü Kapalı Mesajlar Geldi..

Çarpıcı açıklamalarına devam eden usta modacı sözlerini şu mesajlarla şöyle tamamladı;
……Bende bu dünyayı bir gün terk edeceğim ve ben çok iyi biliyorum ki; benimde arkamdan aynı timsah gözyaşlarını dökenler olacak. Onun içindir ki ben hiç bir şey istemiyorum. Beni sessiz sedasız götürüp bir ağacın altına koyun, kimsenin haberi bile olmasın.” 
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Bülent Ersoy'un Sağlık Durumu

Hastaneye Kaldırılan Bülent Ersoy’un Sağlık Durumu Nasıl?

Türkiye’nin Divası ünlü ses sanatçısı Bülent Ersoy, bugün hayranlarını çok korkuttu. Aniden hastaneye kaldırılan Bülent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir