Ana SayfaÜnlülerCem Yılmaz'la Ayrılan Serenay Sarıkaya'nın Sağlık Durumu Korkuttu...

İlgili Postlar

Cem Yılmaz’la Ayrılan Serenay Sarıkaya’nın Sağlık Durumu Korkuttu…

Geçtiğimiz gün usta komedyen Cem Yılmaz’dan tarafından gelen ayrılık açıklamasının sonrasında gözler Serenay Sarıkaya ortaya çıktı. 29 yaşlarındaki Serenay Sarıkaya’nın yaşadığı eve, doktoru geldi. Yaklaşık 1 saat evinde kalan doktorunu geçirirken görüntülenen Serenay Sarıkaya ne dedi? Güzel oyuncunun sağlık durumu nasıl? İşte Detaylar..

Cem Yılmaz’ın Yeni Sezon Gösteri Fiyatları Dudak Uçuklattı..

Cem Yılmaz’la Ayrılan Serenay Sarıkaya’nın Sağlık Durumu Korkuttu…

Başarılı Oyuncu Serenay Sarıkaya, göğüslerine taktırdığı silikonları yenilettiği haberleriyle geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş hatta gece yarısı hastaneye giden oyuncunun Seray Kaya adlı sahte isimle kayıt yaptırdığı iddia edilmişti.

Serenay Sarıkaya kimdir?

“İddialar Asılsızdır”

Ünlü oyuncu’nun gittiği özel hastaneden yapılan son basın bildirimine göre ise “Bu iddialar asılsızdır. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7-8 Ekim tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur” denilmişti.

Cem Yılmaz kimdir?

Doktor Hastane Aracıyla Geldi…

Dün bir doktor, hastaneye bağlı olan bir araçı ile güzel oyuncunun  evine geldi. Serenay Sarıkaya’yı ziyaret eden doktor, 1 saat süren bakımın sonrasında oyuncunun evinden ayrıldı. Başarılı oyuncu  doktoru aracına kadar refakat etti. Evinin bahçesinde köpeğiyle beraber objektiflere yansıyan Serenay Sarıkaya, yöneltilen sorulara cevap vermedi. Başarılı oyuncu, arkası dönerek magazincilere el sallayarak evine geri döndü.

Serenay Sarıkaya Son Hali
Serenay Sarıkaya Son Hali
Serenay Sarıkaya'nın Köpeği
Serenay Sarıkaya’nın Köpeği

Serenay Sarıkaya Hastaneye Sahte İsimle Mi Yatış Yaptı?

Serenay Sarıkaya Son Hali
Serenay Sarıkaya Son Hali
Serenay Sarıkaya Son Hali
Serenay Sarıkaya Son Hali

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler