Magazin Haberleri » Diziler » Çarpışma 14. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Ben Seni Çok Seviyorum Zeynep!
Ben Seni Çok Seviyorum Zeynep
Ben Seni Çok Seviyorum Zeynep

Çarpışma 14. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Ben Seni Çok Seviyorum Zeynep!

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Çarpışma bu hafta ekranlara gelemedi 14. yeni bölümü 21 mart perşembe akşamı ekranlara gelecek. Zeynep, Veli’nin tehditlerine rağmen Kadir’in yanından hiç ayrılmaz. Aslında onun babasının kim olduğunu da bilir ama şimdilik susmayı tercih eder. Çarpışma dizisinin 14. bölümünde aşk havası hakim. Kadir’in, ben seni çok seviyorum Zeynep sözleri, ikilinin yakınlaşma sahneleri bölüme damga vuracak.


Çarpışma Dizi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu!

Ben Seni Çok Seviyorum Zeynep!

Kadir, Cansız’ın ortağı sandığı Zarif’ten Cansız’ın yerini öğrenmek için onunla konuşmaya gider. Kadir, karısının ve kızının katilinin Cansız’ın yerini söylemesini ister.  O da başın sağ olsun der ve arkasını döner giderken, Kadir ona silah doğrultur. O da ‘Tetiğe dokunmadığın her silah seni namından eder’ der. Veli Cansız’ın Kadir’i öldürmesini sağlamak için elinden geleni yapar. Veli, Cansız’a Kadir’e ne olacak diye sorar, ‘o bu akşam ölecek’ der.

Çarpışma yeni fragmanda, Zeynep, Kadir ile annesini tekrar buluşturur ve Kadir annesi ile konuşur. Kadir annesine, babasının kim olduğunu sorar. Kadir, Cansız ile görüşmeye gider ve Veli’de oradadır. Kadir’in ölmeye geldiğini söyler. Zeynep Kadir’e, doğum günü süprizi yapar ve duygusal anlar yaşanır. Kadir, ” Seni çok seviyorum be Zeynep” der.

İşte Çarpışma 14. bölüm 2. fragmanı izle..

ÇARPIŞMA 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Kadir, annesi ile ilk defa karşılaştıktan sonra, Kerem ile meyhaneye giderler ama oraya Zeynep ile Cemre’de oraya gelir. Masalarına oturmayan Zeynep ile Ceren’e gönderme yaparlar. Zeynep sinirlenip dışarıda konuşmak ister. Dışarıda konuşurken yıllar sonra ilk defa bu kadar yakınlaşırlar ve Kadir Zeynep’in dudağından öper.

Zeynep, Asiye ile buluşur. Asiye, Kadir’i neden terk etmek zorunda kaldığını anlatır. Cansız’ın karanlık işlerle uğraştığını, bir oğlunu onun yüzünden kaybettiğini, Yusuf’unda onun gibi olmaması için onu terk ettiğini anlatır.

Kadir,  Cansız’ın izini sürer ve onu bulur ama bulduğu kişinin Cansız olduğunu bilmiyordur onun ortağı Zarif sanıyordur. Veli, Asiye’yi alır ve Cansız ile Kadir’in buluştuğu yere götürür. Ona Kadir’in babasının kim olduğunu söylememesini söyler.


 Çarpışma 14. Bölüm 1. Fragman İzle! Cansız Kadir’in Ölüm Emrini Veriyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir