Ana SayfaÜnlülerCandan Erçetin'in Muhteşem Konseri!

İlgili Postlar

Candan Erçetin’in Muhteşem Konseri!

Ünlü Şarkıcı Candan Erçetin, Günay Restaurant’da sahne aldı. Şarkıcı üç dilde performansı ile göz doldurdu. Candan Erçetin’in muhteşem sahnesi…

Candan Erçetin Galatasaray’a başkan oluyor!

Candan Erçetin, Günay Restaurant’da muhteşem sahnesi ile dikkat çekti…

Ünlü Şarkıcı Candan Erçetin, Günay Restaurant’da muhteşem sahnesi ile dikkat çekti. Candan Erçetin, “Hepiniz hoş geldiniz. Bu gece 1960’lı yıllardaki şarkılardan başlayarak müzikal bir serüvene çıkacağız.” diyerek sahnesini açtı. Şarkıcı Candan Erçetin sahnesinin ilk yarısında Fransızcadan Türkçeye uyarlanmış şarkılara ağırlık verdi. Candan Erçetin, “Bak Bir Varmış Bir Yokmuş” şarkısı ile çıktığı Günay sahnesinde geçmişten günümüze birçok ölümsüz eseri seslendirmeyi ihmal etmedi. Şarkıcı sahnesinde dinleyenlere tam anlamıyla bir müzik ziyafeti yaşattı.

Candan Erçetin kimdir?

Candan Erçetin, “Vardar Ovası” türküsünüokuyarak geceyi bitirdi…

Sahnesinin ikinci yarısında farklı bir kıyafet ile sahneye çıkan Candan Erçetin, kendisine ait olan “Git” şarkısını seslendirerek performansının ikinci bölümüne başladı. Şarkıcı, muhteşem sahnesi ve güçlü sesi ile dinleri mest etti. Yunanistan ve Bosna Hersek gibi ülkelerde de sıkça söylenen şarkı ve türkülerden, dinleyicilerine özel bir sürpriz yapan Candan Erçetin, son şarkısını söylemeden önce “Ata’nın sevdiklerinden bir türkü istemiş misafirimiz var. Öncelikle kendisine teşekkür ediyorum. Böylesine güzel bir gecede, böylesine güzel bir türküyü seve seve okurum. Hele ki o türkü Atatürk’ün sevdiği türküyse…” sözlerini dile getiren Erçetin, “Vardar Ovası” türküsünü de okuyarak geceyi bitirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler