Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Can Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta Soyuldu!

Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta Soyuldu!

-

İtalyan sevgilisi 29 yaşındaki spor spikeri Diletta Leotta ile olan aşkıyla İtalya ve Türkiye’de büyük yankı uyandıran yakışıklı oyuncu Can Yaman hakkındaki bomba iddialar ortaya çıkmıştı. İtalyan basınından Il Fatto Quotidiano gazetesi tarafından ortaya koyulan iddialar ülkede resmen bomba etkisi yaratmıştı. Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta Soyuldu!

Can Yaman’ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’nın, akrobat hırsızları adıyla bilinen çete tarafından soyuldu. Güvenlik yetkilileri, Eşref Hakimi, Eleonora Incardona gibi isimleri de soyan çetenin tutuklandığını duyurdu.

Can Yaman, Oğuzhan ve Demet İlişkisine Dayanamadı!

Evi Soyuldu!

Can Yaman’ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’nın, akrobat hırsızları adıyla bilinen çete tarafından evi soyuldu. Güvenlik yetkilileri, Eşref Hakimi, Eleonora Incardona gibi isimleri de soyan çetenin tutuklandığını duyurdu.Ünlü oyuncu Can Yaman ile aşk yaşayan İtalyan spor spikeri Diletta Leotta’nın, akrobat hırsızları adıyla bilinen çete tarafından evi soyuldu. Leotta’nın sosyal medyasındaki ev paylaşımlarını inceledikten sonra soygunu yapan çete, güzel spikere büyük şok yaşattı. Çetenin İtalyan spiker gibi ünlü isimlerin İnstagram hesaplarından evlerine yönelik paylaşımlarını inceledikten sonra soygunu gerçekleştirdikleri öğrenildi. Aralarında Inter’li futbolcu Eşref Hakimi, influencer Eleonora Incardona’nın yer aldığı yüzlerce kişi, bu yöntemle soyuldu.

Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta Soyuldu!
Can Yaman Diletta Leotta

Can Yaman Kimdir?

İtalyan güvenlik görevlileri gelen şikayet üzerine çete üyelerini yakalamak için harekete geçti. Çok geçmeden yapılan operasyonla çetenin yakalandığını duyuran ekipler, sosyal medya kullanıcılarını paylaşımlarını dikkatli şekilde yapmaları noktasında uyardı.Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta Soyuldu!

Ünlü oyuncu Can Yaman ile aşk yaşayan İtalyan spor spikeri Diletta Leotta’nın, akrobat hırsızları adıyla bilinen çete tarafından evi soyuldu. Leotta’nın sosyal medyasındaki ev paylaşımlarını inceledikten sonra soygunu yapan çete, güzel spikere büyük şok yaşattı. Çetenin İtalyan spiker gibi ünlü isimlerin İnstagram hesaplarından evlerine yönelik paylaşımlarını inceledikten sonra soygunu gerçekleştirdikleri öğrenildi. Aralarında Inter’li futbolcu Eşref Hakimi, influencer Eleonora Incardona’nın yer aldığı yüzlerce kişi, bu yöntemle soyuldu.

Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta Soyuldu!
Can Yaman Yeni Bir Aşka Yelken Açtı.

Çiçekler Can Yaman’dan…

İtalyan güzeli, bir buket çiçekle verdiği bir pozu sosyal medya sayfasından yayınlamış ve buketlerin isimsiz bir biçimde ona ulaştığını söylemişti. İtalyan dergide çıkan bilgiye göre ise  Diletta Leotta’ya tesim edilen çiçekleri oyuncu Can Yaman tarafından gönderildiği yazılmıştı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ümit Sevda'nın Kızı Mı Çıkacak

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ümit Sevda’nın Kızı...

0
Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 86. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Demir ile Ümit, birlikte tatile çıkar. Züleyha,...