Salı, Mart 9, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Özcan Deniz'den Feyza Aktan Hakkında Açıklama

Özcan Deniz’den Feyza Aktan Hakkında Açıklama

-

Özcan Deniz, Feyza Aktan’ı Zekeriyaköy’deki evinden çıkarmak için dava açmıştı. Boşanma davasıyla gündemden düşmeyen ikilinin tartışmasına Deniz’in kardeşi Sibel Semerci’de dahil olmuştu ki Özcan Deniz’den Feyza Aktan hakkında açıklama geldi.

Özcan Deniz Feyza Aktan’ı Tehdit Etti Mi?

Evlenirken yaptıkları sözleşmeden vazgeçen Özcan Deniz, her şeyin yoluna gireceğine dair söz vererek Feyza Aktan’la evlendi. Çocuk doğduktan sonra evlilik sözleşmesini yeniden gündeme getiren Deniz, eşi üzerinde baskı kurdu. Çocuğunu ve ailesini düşünen Feyza Aktan, bu sözleşmeyi imzalamak zorunda kaldı. Aktan, Almanya’da tatildeyken Deniz bir kadınla mesajlaşınca aralarında yine tartışma çıktı. Dilekçede, Deniz’in yine şiddet uyguladığı, “Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm” diye tehdit edildiği ifadelerine yer verildi. Aktan, darp aldı.

Feyza Aktan Hakkında Özcan Deniz’in Kardeşinden Şok İddiaÖzcan Deniz’den Basın Açıklaması

Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Özcan Deniz şu cümleleri kullandı; “Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, yıllar önce yaşandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi ‘çamur at izi kalsın’ düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim. Yeni bir projemin arifesinde de bunların yaşanması ayrı bir konu.

Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alınmaya çalışılsa da oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm. Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için, yasal yollara başvurup haklarımı resmi mercilerde aramayı doğru buluyorum. Oğlumun geleceğinin gasp edilmesine de asla müsaade etmeyeceğim.” demişti.

Özcan Deniz Kimdir?

Özcan Deniz’den Feyza Aktan Hakkında Açıklama

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan‘ı Zekeriyaköy’deki evinden çıkarmak için dava açmıştı. Aslında Aktan’ın başka ev tutmak için emlakçılarla görüştüğü, ancak Özcan Deniz’in oğulları Kuzey doğduğu evde büyüsün diye genç kadının taşınmasına izin vermediği öne sürüldü.

Ünlü şarkıcı dün akşam Levent’teki bir stüdyodan çıkarken görüntülendi. Muhabirler tarafından soru yağmuruna tutulan Deniz “Eşinizin ev baktığı, ancak taşınmasına izin vermediğiniz doğru mu?” sorusuna “Yakında gerçekler ortaya çıkacak. Her şeyi öğreneceksiniz” yanıtını verdi.

Feyza Aktan Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

Özcan Deniz’e Feyza Aktan’ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

0
Ünlü şarkıcı Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan'ı dövdüğü iddiasıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı "Yaralama" suçundan dava açıldı. İşte detaylar;Feyza...
Tarkan'dan Kadınlar Günü Mesajı

Tarkan’dan Kadınlar Günü Mesajı

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hakan Gerçek Kimdir?

Hakan Gerçek Kimdir?