Ana SayfaDizilerCamdaki Kız 73. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Karısı Ve Çocuklarıyla Nalan'ın...

İlgili Postlar

Camdaki Kız 73. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri Karısı Ve Çocuklarıyla Nalan’ın Evine Gidiyor!

Kanal D’nin reytingi gittikçe yükselen dizisi Camdaki Kız, 72. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nalan, Hayri’in kendisinden bir şeyler sakladığını anlıyor. Billur ile Hafiş, Hayri’in evli olduğundan şüpheleniyor. Hayri Türkan’a, çocuklarıyla birlikte iş yerine geldiği için çok kızıyor. Ondan bir an evvel boşanmak istediğini söylemek istiyor. Muzo, Hayri’ye ona verdiği sürenin dolduğu mesajını yazıyor. Nalan’ın içine bir kurt düşüyor ve Hayri’nin evine gidiyor ve kapıyı çalıyor. Hayri’nin evli olduğunu öğrenen Nalan ne yapacak? Camdaki Kız 73. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hayri, karısı ve çocuklarını alıp Nalan’ın evine gidiyor.

Hayri Karısı Ve Çocuklarıyla Nalan’ın Evine Gidiyor!

Camdaki Kız 73. bölüm 1. fragmanında; Hayri hakkında şüphelenen Nalan, Hayri’nin evine gidiyor. Kapıyı açan Hayri’nin bir karısı ve iki çocuğu olduğunu öğrenen Nalan adeta yıkılıyor. Hayri tarafından hayal kırıklığına uğratılan Nalan yeniden büyük bir ailenin içinde olmak istiyor. Muzo, Nalan’ın peşini bırakması konusunda Hayri’yi bir kez daha uyarıyor. Hayri ise Nalan’ın Sedat’a gösterdiği toleransı işaret ederek onun kendisini de affedeceğini düşündüğünü Muzo’ya söylüyor. Nalan, Hayri’nin yüzüne onun bir hayal kırıklığı olduğunu söylüyor.

İşte Camdaki Kız 73. bölüm 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 72. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Sedat’ın görüntülü aramasından sonra şoke olan ise Nalan hemen Sedat’ın yanına gidiyor. Hayri, apar topar Türkan’ı ve çocukları eve götürüyor. Türkan’a neden geldiğini sorarak, ona çok kızıyor. Türkan, Hayri’ye dönüp “O kadın senin metresin mi?” diye soruyor. Türkan, Nalan’ın fotoğraflarını gördüğünü ve geçen günde Hayri’nin onu arabayla eve bıraktığını gördüğünü söylüyor. Hayri, her şeyi inkar ederek Türkan’ı odasına gönderiyor.

Nalan, Sedat’ı perişan bir halde ormanda buluyor ve hemen Cavit’e haber veriyor. Sedat’ı hastaneye götürürken Nalan, olanları Muzo’ya doğru bir şekilde anlatıyor. Muzo, evdekilere durumdan bahsetmeden Sedat’ın yanına gideceğini söylüyor. Selen ise bu yalana inanmıyor.

Billur ile Hafize, Türkan’ın çocuklarının Hayri’ye ‘baba’ dediklerini duyuyor ve iyice şüphelenmeye başlıyor. Billur, olanlara inanmak istemese de Hafize Hayri’nin evli olduğundan emin oluyor.

Hayri, sabah hiçbir şey olmamış gibi Türkan’a; “Nasılsın, iyi misin?” diye sordu ve, “Konuşacağız Türkan, bundan sonra ne yapacağımızı konuşacağız” diyor. Bu sırada Muzo ile buluşan Billur, “Hayri evli mi?” diye soruyor. Muzo, Billur daha fazla kendini yormasın diye sözünü kesip; “Billur, Hayri evli!” diyor. Billur duyduklarından sonra tam anlamıyla deliriyor.

Evini yavaş yavaş bitirmeye başlayan Nalan, işlere yardıma gelen Hayri’ye dün gece ne olduğunu ve daha önceden anlatacağı şeyin ne olduğunu soruyor. Hayri yine boş vaatler mutluluklardan bahsetmeye başlıyorken, Hafize ve Billur Nalan’a yardım etmek için eve geliyor. Billur, Hayri’yi orada görünce gördüğüne hiç memnun olmuyor. Hayri, yine söyleyeceklerini söyleyemiyor.

Hafize dayanamadı ve Metin’in yanına gidiyor. Hafize, Metin’in elini tutarak “Ölmemelisin. Nalan’ın ona ihtiyacı olduğunu söylüyor. Nalan, kafasında dönen düşünceler yüzünden rahat edemeyip yola koyuluyor. Muzo, Hayri’ye verdiği sürede Nalan’a olanları anlatmadığı için ona mesaj atıyor ve; “Süren doldu” yazıyor. O sırada Nalan, Hayri’nin evinin oraya geliyor.

Nalan tam düşündüklerinin saçmalık olduğunu düşünerek geri dönecekti ki, Hayri’nin kızlarının sesini duyuyor. Cama doğru ilerlediğinde Türkan’ı, Hayri’yi ve çocuklarını görüyor. Gözleri dolu bir şekilde kapıyı çalıyor.

Hayri, kapıyı açıp Nalan’ı karşısında görünce şoke oluyor. Türkan’ın kızları o sırda, “Babamın arkadaşı prenses abla geldi!” diyorlar. Nalan, duydukları karşısında kalakalıyor.

Camdaki Kız 72. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Hayri’nin Evli Olduğunu Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler