Ana SayfaDizilerCamdaki Kız 44. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri'nin Gitme Kararı Nalan'ı Düşündürüyor!

İlgili Postlar

Camdaki Kız 44. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri’nin Gitme Kararı Nalan’ı Düşündürüyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 44. yeni bölümüyle 26 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Nalan, Feride’nin itirafından sonra hayatını sorgular. Feride, büyük itirafından sonra yataklara düşer. Gülcihan, Pervin’e ağır konuşur. Ama o amacına ulaşmanın mutluluğunu yaşar. Rafet, Pera’yla konuştuktan sonra onların evliliğini onaylar. Selen, babasının haberi olmadan Nalan’ın elindeki arsayı almaya çalışır. Hayri, Nalan’a karşı olan duygularını ona itiraf eder. Camdaki Kız 44. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hayri’nin gitme kararı Nalan’ı düşündürüyor.

Perşembe Dizileri 2022

Hayri’nin Gitme Kararı Nalan’ı Düşündürüyor!

Camdaki Kız 44. bölüm 1. fragmanında; Feride’nin itirafı sonrası Nalan’ın hayatı değişmeye başlıyor. Özellikle Feride ile girdiği güç savaşında öne geçmeyi başarıyor. Feride, Nalan’a yardımcısı ile birlikte gideceğini söylüyor. Hayri’ye köyden kötü bir haber geliyor. Nalan’a gideceğini söylüyor. Nalan, Hayri’nin kendisini bırakmayacağını söyleyip gittiği için onun sözünde durmadığını düşünüyor.

İşte Camdaki Kız 44. bölüm 1. fragmanı…

 

CAMDAKİ KIZ 43. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan, öğrendiği gerçekle hayatının şokunu yaşar. Annesini otel odasında bırakıp Hayri’den kendisini sahile götürmesini ister. Yaşadıklarını ona anlatıp rahatlamaya çalışır. Pervin, Gülcihan’la tanışmaya onun evine gider. Gülcihan, davetsiz bir şekilde gelen Pervin’i pek de hoş karşılamaz.

Pervin, Gülcihan’a yakında dünür olacaklarını söyler. O ise, bu işin olmayacağını ince bir dille ona anlatır. Onlar otururken Rafet gelir. Pervin, kalkıp giderken Rafet onun peşinden gidip ona, ne yapmaya çalıştığı anladığını söyler. Daha sonra gidip Pera’yla buluşur. Pera Rafet’e, gerçekten Muzo’yu sevdiğini ondan ayrılsa bile ömrünün sonuna kadar onu seveceğini, eğer isterlerse evlilik sözleşmesi bile imzalayacağını söyler.

Rafet, Pera’nın gerçekten Muzo’yu sevdiğini anlar. Durumu gelip Gülcihan’a anlatır. Gülcihan, bu evliliği kesinlikle onaylamadığını söyler. Feride, perişan ve bitkin bir şekilde eve gelir. Odasına çıktıktan sonra yere yığılır. Hemen Gülcihan doktor çağırır. Nalan, annesinin hasta olduğunu öğrenir ve onunla görüşmek istemez.

Cana, Sedat’ı yanına çağırıp ona hamile olduğunu söyler. Sedat, ondan o bebeği doğurmasını istemediğini söyler. Cana, bebeği aldıracakmış gibi konuşur ama hamileliğini sonlandırmayı düşünmez. Selen, babasına baş kaldırır. Onun Muzo’ya şirketin yönetimini vermesini hazmedemez ve Cavit’le buluşur.

Ona bir otel arsası getireceğini inşaatı onu yapmasını yapılacak otele ortak olmayı teklif eder. Cavit’de kabul eder. Selen, Sedat’tan Nalan’ın üzerindeki arsayı almasını ister. Sedat, Nalan’dan arsayı ister. Nalan, kendisi ne haldeyken hala arsa peşinde olan Sedat’a çok kızar ve ne isterse vereceğini yeter ki kendisinden uzak durmasını ister.

Sedat, Nalan’a Feride’nin gerçek annesi olmadığını Cana’dan öğrendiğini ağzından kaçırır. Nalan, duydukları karşısından öfkeden deliye döner. Nalan, annesinin yanına gidip ona babasının kim olduğunu sorar. Feride de onun öldüğünü söyler. Nalan Hayri’yle, sahile gider. Hayri orada Nalan’a olan duygularını itiraf eder. Onun hayatının merkezinde olduğunu söyler ve Nalan’a kendisinin onun için ne ifade ettiğini sorar.

Camdaki Kız 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hayri Nalan’a Olan Duygularını İtiraf Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler