Ana SayfaDizilerCamdaki Kız 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Hamile Olduğunu Mu Öğreniyor?

İlgili Postlar

Camdaki Kız 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Hamile Olduğunu Mu Öğreniyor?

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 28. yeni bölümüyle 27 ocak perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Nalan, Sedat’la Meliha’nın ilişkisi olduğunu öğrenince Billur’un yanına gider. Sedat, Feride’ye durumu anlatıp yardım etmesi için ayaklarına kapanır. Rafet, büyük bir dar boğaza girer. Sedat, Cana’yla birlikteyken Alp gelir. Alp, Sedat’ın o gece evde olduğunu öğrenip çocuklarını alıp gider. Nalan Sedat’ı affeder. Cana, yardım istemek için Rafet’in karşısına çıkıp tehditkar konuşur. Onun konuşması, Nalan’ın kafasını karıştırır. Camdaki Kız 28. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Nalan, hamile olduğunu mu öğreniyor?

Perşembe Dizileri 2021

Nalan Hamile Olduğunu Mu Öğreniyor?

Camdaki Kız 28. bölüm 1. fragmanında; Nalan, Sedat’la barışıp konağa döndüğü için kendisini sorguluyor. Muzo ise, Nalan’ın ayakta duramamasını önemseyerek hamile olabileceğini düşünmeye başlıyor. Nalan, hamilelik testi yapıyor. Hamilelik testi sonucunda Nalan hamile olduğunu mu öğreniyor?

İşte Camdaki Kız 28. bölüm 1. fragmanı…

 

CAMDAKİ KIZ 27. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan, görüntüleri izleyip şok olur. Sedat onu durduramaz. Rafet, Cavit’le ortak olmaktan son anda vazgeçer. Cavit Rafet’e, bunun hesabını ondan soracağını, ortak olmak için kendisine yalvaracağını söyleyip gider. Onu batırmak için elinden geleni yapmaya başlar.

Nalan, ağlayarak orayı terk eder. Hemen Muzo’yu arayıp onunla konuşmak istediğini söyler. İkili buluşur ve Nalan, öğrendiklerini ona anlatır. Ona Meliha’nın Sedat’la ilişkisi ve onun para karşılığında erkeklerle birlikte olan bir kadın olduğunu bilip bilmediğini sorar.

Muzo bilmediğini söyler. Gidip Meliha’yla konuşur ve ona, İzmir’e taşınmalarını kalacakları evlerini işini ayarladığını söyler. Meliha, eşyalarını toplayıp İstanbul’dan taşınır. Sedat, Cana’yla buluşup ona durumu anlatır. Oda, Feride’den yardım istemesini tavsiye eder.

Sedat, Feride’nin yanına gidip Nalan’ın Meliha’yla ilişkisini belgeleyen görüntüleri izlediğini, kendisinin bekarken onunla kısa bir ilişkisi olduğunu ve Meliha’nın para karşılığında erkeklerle birlikte olan biri olduğunu anlatır. Feride’nin ayaklarına kapanıp ondan yardım ister.

Feride, Billur’un yanına gidip Nalan’ı eve getirir. Ertesi gün Gülcihan’la buluşup ona durumu anlatır. Nalan’ın ödül alacağı törene onlarında gelmesini ve Sedat’ın Nalan’ın gönlünü anlamasını ister. Cavit, Rafet’i büyük bir dar boğaza sokar. Rafet’in Nalan’a verdiği arsayı ipotek ettirmekten başka çaresi kalmaz.

Bunu istemek ise Selen’e düşer. Sedat, Nalan’ın evde olmadığı gece Cana’nın yanına gider. Alp eve gelir. Sedat, o görmeden evden kaçmayı başarır. Alp ise, şüphelenip kameralara bakar. Kameraların kapalı olduğunu görünce komşunun kamerasına bakar ve o gece Sedat’ın evde olduğunu anlar.

Ödül gecesinde Sedat Nalan’ın yanında olur. Nalan’a kendisini affettirmeyi başarır. Nalan, arsayı vermeyi kabul eder. Cana, eve gittiğinde Alp’in çocukları götürdüğünü görür. Gidip Rafet beyden kendisine yardım etmesini, bunu yapmak zorunda olduğunu söyler. Nalan, Sedat’ın yüzüne bakıp onun tutuştuğunu görür.

Camdaki Kız 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cana’nın Konuşması Nalan’ın Kafasını Karıştırıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler