Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana Sayfa Diziler Camdaki Kız 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sedat İyice Köşeye Sıkışıyor!

Camdaki Kız 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sedat İyice Köşeye Sıkışıyor!

-

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 15. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Alp, Cana’dan boşanmaya hazırlanır. Bunu duyan Cana tutuşmaya başlar. Alp, Sedat ile Cana’yı rezil edeceğini söyler. Hayri, Nalan’ın düştüğünü görüp onu kucağında otele taşır. Feride, kızına kendisinin azabından kurtulmak için çocuk yapmaktan başka çaresi olmadığını söyler. Camdaki Kız 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sedat, iyice köşeye sıkışıyor.

Perşembe Dizileri 2021

Sedat İyice Köşeye Sıkışıyor!

Camdaki Kız 15. bölüm 2. fragmanında; Nalan’ın kabusu annesinin kendisinden çocuk yapmasını istemesiyle yeniden başlıyor. Sedat, Cana’yla olan ilişkisini öğrenen Alp’in yapacaklarından korkmaya başlıyor. Diğer yandan Hayri, Muzo’yla konuşup ona duygularından bahsediyor. Onun duyguları ve hayranlığı Nalan’ı işaret ediyor. Alp, Sedat’la Cana’yı bitirmek için ilk hamlesi ne olacak?

İşte Camdaki Kız 15. bölüm 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Sedat, Nalan’la yatarken Cana’nın odada olduğunu görür. Hemen, bir yalan uydurup Nalan’ı oyalar. Daha sonra banyoya saklanan Cana, Sedat’ı arayıp arkadaşının kaza yaptığını söylemesini ister.

Sedat, Nalan’a arkadaşının kaza yaptığını söyleyip onunla birlikte aşağı iner. Sonra telefonunu odada unuttuğunu söyleyen Sedat, Nalan’a eve gitmesini söyler ve kendisi otel odasına çıkıp Cana’yla birlikte olur.

Nalan’ın eve götürülmesi gerektiğini duyan Hayri, hemen onu arabaya koşar. Feride’nin odasından çıkmadığı haberi Nalan’a gelir. Nalan, Hayri’ye hemen annesinin evine gitmesini ister.

Feride’nin kapısı açılmaz. Nalan Hayri’den yardım ister. Hayri, odaya balkondan girip annesinin Nalan’a yazdığı mektubu okur. Daha sonra Feride, aşağıdan çıkıp gelir. Nalan’a, tanımadığı adamla eve geldiği için ona çok kızar.

Nalan’ın kötü olduğunu anlayan Hayri, sahilde durup onun hava almasını sağlar. Gülcihan, Nalan’ın yalnız geldiğini görünce Sedat’ın bir şeyler karıştırdığını anlar. Sedat, Cana’yla birlikte annesini de kandırmayı başarır.

Cahit, Sedat’la buluşur ve onun şirketin başına geçmesinin en doğrusu olduğunu, bu konuda ona yardım edeceğini söyler. Ona Selen’in ve Rafet’in alamadığı banka kredisini alacağının sözünü verir.

Sedat, babasına o krediyi alacağını söyler. Ama kimse onun bu krediyi alacağına da inanmaz. Sabah, Sedat kredinin onaylandığını ailesine açıklar. Rafet, zorla da olsa oğlunun bu başarısını tebrik eder ve ona kedi olalı bir fare tuttuğunu söyler.

Sedat, Nalan’ı alıp bir kaç gün tatile çıkmak ister. Rafet, onları Hayri’yle gönderir. Sedat, yol boyu söylenir. Hayri, onun Nalan’a layık bir insan olmadığını anlar. O gece Nalan ilk kez Sedat’la birlikte olur.

Sedat, gece kalkıp Cana’yı arar ve onunla konuşmasını Hayri duyar. Nalan’da uyanıp onu biriyle samimi bir şekilde konuşurken duyar. Bakalım Sedat, bu sefer Nalan’ı hangi yalanlarla kandıracak?

Camdaki Kız 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Feride Nalan’ı Çocuk Yapması İçin…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

MasterChef 8. Hafta Elenen Yarışmacı Kim Oldu

MasterChef 8. Hafta Elenen Yarışmacı Kim Oldu?

0
Tv 8'in en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021, eleme bölümüyle ekrana geldi. Eleme potasına düşen 7 yarışmacı, yarışmada kalabilmek için var güçleriyle...
Esra Kılıç Kimdir?

Esra Kılıç Kimdir?

Burak Berkay Akgül Kimdir?

Burak Berkay Akgül Kimdir?