Perşembe, Ekim 28, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Bulut Duman Hakkında Zorla Mahkemeye Getirme Kararı Çıktı

Bulut Duman Hakkında Zorla Mahkemeye Getirme Kararı Çıktı

-

Kadıköy‘deki evinde 7 Kasım 2020 tarihinde eşcinsel birliktelik yaşadığı A.E.H.’ye (27), bebeğine cinsel istismarda bulunmasına yönelik tekliflerde bulunduğu iddia edilen şarkıcı Bulut Duman hakkında mahkemeye zorla getirme kararı çıktı.

Tanığın Anlattıkları Şaşkına Çeviri

Anadolu 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, sanık Bulut Duman katılmazken, taraf avukatları salondaydı. Duruşmada tanık olarak dinlenen A.E.H., Bulut Duman ile internet üzerinden tanıştıklarını, kendisini Alp olarak tanıtan Bulut Duman ile ilişkiye girdiklerini, Duman’ın kendisine bebeğinin cinsel istismarına yönelik tekliflerde bulunduğu ifade ederek şunları söyledi; “Bulut bana çocuğunun annesinin olmadığını, 30 bin dolar karşılığında taşıyıcı anneye yaptırdığını söyledi. Çocuğun annesinin Gürcistanlı taşıyıcı bir anne olduğunu söyledi”Tehdit Etti Mi?

Sanık avukatı ise “Bu olaydan önce müvekkilime tehdit mesajı gönderilmiş, 300 bin lira talep edilmiştir. ‘Eğer bu parayı vermezsen çocuğunu bir daha göremezsin’ demiştir. Bulut Duman tehdit eden şahsı şikayete giderken yolda ayağından vurulmuştur. Kendisi psikoloji mezunudur ve psikologdur. Sanığı gelecek celse hazır etmeye çalışacağız” dedi.

Şarkıcı Bulut Duman Silahlı Saldırıya Uğradı…

27 Yıldan Az Olmamak Üzere Hapis Talep Ediliyor

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şarkıcı Bulut Duman’ın Kadıköy’deki evinde internet üzerinden tanıştığı ve eşcinsel birliktelik yaşadığı A.E.H.’ye, bebeğinin cinsel istismarına yönelik teklifte bulunduğu anlatıldı. İddianamede, Duman’ın “çocuğun cinsel istismarı” suçundan 27 yıldan az olmamak üzere hapisle cezalandırılması talep edildi.

Bulut Duman Hakkında Zorla Mahkemeye Getirme Kararı Çıktı

Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, müştekinin annesi olarak gözüken A.A.’nın müşteki sıfatıyla beyanının alınması yönünde karar verdi. Mahkemeye gelmeyen Sanık Bulut Duman hakkında ise zorla getirilme kararı çıktı. Mahkeme heyeti, duruşmayı eksikliklerin giderilmesi için ileri bir tarihe erteledi.Öğrenilen bilgilere göre ileri tarihlerdeki duruşmaya Bulut Duman’ın katılması sağlanacak ve sanıkın ifadesiyle birlikte deliller incelenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Erkan Özerman Hakkında Kan Donduran İfşalar!...

Erkan Özerman Hakkında Kan Donduran İfşalar!…

0
Prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri olan Erkan Özerman' la uzun seneler çalıştığını iddia eden ve adını bildirmek istemeyen bir oyuncu menajerinden şoke eden iddialar bomba...
Mithat Güven' den 'Cumhuriyet Marşı'.

Mithat Güven’ den ‘Cumhuriyet Marşı’…

İlk Buluşma İçin 5 Sonbahar Önerisi...

İlk Buluşma İçin 5 Sonbahar Önerisi…