Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

-

Atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 100. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sevda önce Demir’i, Züleyha’yla işledikleri cinayeti itiraf etmekle tehdit eder. Daha sonra gidip jandarmaya her şeyi itiraf eder. Ümit, eline aldığı silahla Demir’e seslenip sonra silahını ateşler. Bir Zamanlar Çukurova ne zaman sezon finali yapacak?

Perşembe Dizileri 2020

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 100. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin 102. bölümüyle sezon finali yapması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 99. BÖLÜM ÖZETİ!

Züleyha, Ümit’in hamile olduğunu öğrendikten sonra ona, bu durumu Demir’le düşündüklerini, eğer bebeği doğurursa onu elinden alacaklarını çocuğuna hasret yaşayacağını söyler.

Eve gelip Sevda’ya, Ümit’in hamile olduğunu söyler. Betül, Ümit’le tanışıp yakınlık kurmak için kendisini onun arabasının önüne atar. Onunla bir araya gelip Züleyha’nın Demir’i, sevmediğini aynı yengesi Hünkar Yaman gibi parayı ve gücü sevdiğini söyler.

Hatta, amcasının mutluluğu Sevda hanımdan bulduğunu, yengesinin Demir’i kullanarak amcasından boşanmadığını anlatır. Ümit, duyduklarından sonra annesine inanmaya başlar. Züleyha, Hünkar Yaman adına açtığı vakfın açılışını yapar.

Oraya Ümit’de gelir. Demir, Ümit’i oradan uzaklaştırmak isterken onun hamile olduğunu öğrenir. Ümit’e, o bebeği hemen aldırmasını onun anne olabilecek bir kadın olmadığını söyler. Aslında karnına yastık saran Ümit, hamile değildir.

Demir, Ümit’in hamile olduğunu öğrendiğini Züleyha’dan saklar. Hemen merdiven altı bir doktor bulup Ümit’i zorla aldırıp bebekten kurtulmak ister. Sevda, Demir’in konuşmasını duyar. Kızıyla konuşmaya gider. Ona, hemen Çukurova’dan gitmesi gerektiğini söyler.

Ümit, Demir’in adamları tarafından kaçırılıp doktorun yanına götürülür. Sevda’nın o adrese jandarma göndermesiyle Ümit, oradan kaçar. Ümit’i yolda bulan Sevda, onu Fekeli’nin konağına götürür.

Ona, Demir’in kızını öldürmekle tehdit ettiğini söyleyip onu bir kaç gün saklamasını ister. Betül, annesinin eline geçen Demir ile Ümit’in fotoğrafını alıp çoğaltır. Çukurova’nın her yerine dağıtır.

Fotoğrafları herkes görür. Fekeli, bunu Ümit’in yaptığını düşünüp Sevda’yı arar ve kızını evinden götürmesini ister. Sevda, hemen eve gidip Züleyha’nın paralarını alıp kızıyla kaçırmak ister. Şermin Demir’in yanına gidip ona, Ümit’in Sevda’nın kızı olduğunu söyler.

Demir, hemen çiftliğe gider ve Sevda’yı kaçmak üzereyken görür. Ona, Fatma Özden diye hitap edip nereye gittiğini sorar.

 Bir Zamanlar Çukurova 100. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ümit Demir’i Vuruyor Mu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...