Magazin Haberleri » Diziler » Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi?
Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi
Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi

Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi?

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 65. bölümüyle 24 Eylül perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Müjgan, Züleyha’yı vurur. Hastaneye kaldırılan Züleyha’nın durumunun ağır olduğunu öğrenen Demir ve Yılmaz, hastaneye koşar. Hünkar, oğlunun torunlarını Sevda’ya bıraktığını öğrenir ve çocukları eve getirir. Züleyha, Yılmaz’ı çağırıp, kendisinden habersiz bir şey yapmaması için ona oğlu üzerine yemin ettirir ve Adnan’ın onun öz oğlu olduğunu itiraf eder. Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yılmaz, Züleyha ile oğluna kavuşabilecek mi?


Perşembe Dizileri 2020

Yılmaz Züleyha İle Oğluna Kavuşabilecek Mi?

Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm 1. fragmanında; Yılmaz, Adnan’ın kendi oğlu olduğunu sakladığı için Züleyha’ya ateş püskürür. Onu ve çocuğuna sahip çıkamayacağını mı düşündüğü sorar. Züleyha, kan dökülmesini istemediği için deyince Yılmaz, şimdi de kan döküleceğini söyler. Yılmaz, bundan sonra yapacağı ilk adım ne olacak? Züleyha Yılmaz’a, çok yakında kavuşacaklarını söylüyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm 1. fragmanı…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 64. BÖLÜM ÖZETİ!

Züleyha, Yılmaz ile buluşacağını zannettiği yere gittiğinde karşısında Müjgan’ı bulur. Müjgan, ona silah doğrultup ağaca astığı iple onun kendisini asmasını  ister. Züleyha, Müjgan’ın elinden silahı almaya çalışırken kalbinden vurulup yere yığılır. Behice, ortalığı toplayıp Müjgan’ı eve götürür.

Züleyha, yaralı bir şekilde bulunup hastaneye kaldırılır. Herkes onun kendisini vurduğunu düşünür. Hünkar, Üzüm’den Demir’in çocukları götürdüğü evi öğrenir. Oraya gittiğinde o evin kocasının eski sevgilisi Sevda’ya ait olduğunu öğrenir ve Demir’e bir daha karşısına çıkmamasını söyler.

Çocukları eve getiren Hünkar, Züleyha’nın intihar ettiğini ve durumunun ağır olduğunu öğrenip hastaneye koşar. Demir’de duyup hastaneye gider. Yılmaz’da, Züleyha’nın canına kıydığını duyar ve buna neden olan Demir’i orada görünce ikili birbirlerine girer. Öte yandan Behice, Fekeli’ye, onun Yılmaz’ı nüfusuna alması gerektiğini üstü kapalı konuşur.

Fekeli, Yılmaz’la görüşüp dava açık onu nüfusuna alacağını ve bunu Kerem Ali için yaptığını söyler. Züleyha’nın kendisine geldiğini duyan Müjgan, hiçbir şey olmamış gibi davranır. Züleyha’da ona bu dünyayı dar edeceğini söyler. Demir yanından gittikten sonra Züleyha, Yılmaz’ı yanına çağırır ve ona Adnan’ın onun oğlu olduğunu itiraf eder.


 Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yılmaz Adnan’ın Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

İlk kez 2010 senesinde ekran karşısına geçen Kübra Kip hem güzelliği, hem de yeteneğiyle milyonları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir