Magazin Haberleri » Diziler » Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Züleyha’nın Çilesi Bitmiyor!
Züleyha'nın Çilesi Bitmiyor
Züleyha'nın Çilesi Bitmiyor

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Züleyha’nın Çilesi Bitmiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 62. yeni bölümüyle 2 nisan perşembe günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Züleyha’nın zehirlendiğini öğrenen Yılmaz, Çukurova’ya tekrar döner. Yılmaz, Züleyha’yı öldürmek isteyenin Demir olduğunu düşünerek onu öldürmek ister. Ama Fekeli, ona engel olur. Demir’in, Züleyha’yı zehirlediği düşünülerek ifadesi alınır. Yılmaz, Züleyha’nın başında ona bir şey olursa dayanamayacağını söyleyip gözyaşı döker. Ölüm kalım savaşı veren Züleyha’nın çilesi bitmiyor.


Perşembe Dizileri 2020

Züleyha’nın Çilesi Bitmiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Demir’in çocuklarını başka bir yere götürdüğünü öğrenen Züleyha, evi arar ama Demir, ona bir daha aramamasını onun çocuklarının olmadığını söyler. Müjgan, hastanede yatan Züleyha’nın yanından Yılmaz’ın perişan halde çıktığını görüyor. Züleyha’yı öldürmek isteyen Müjgan mı?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm 2. fragmanı….

https://www.instagram.com/p/B-XsSfkK6ky/?utm_source=ig_web_copy_link

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61. BÖLÜM ÖZETİ!

Demir, Züleyha’nın mahkemesinde konuşmaya başlar. Onu çok sevdiğini, hala da sevdiğini ama onun eskiden nişanlısı olan Yılmaz’la görüşmeye devam ettiğini, Müjgan’ın da buna şahit olduğunu, Züleyha’nın kendisini öldürmek için üç el ateş ettiğini ve şerefini namusunu beş paralık eden kadının en ağır ceza almasını istediğini söyler.

Hünkar, oğluna yapmamasını söyler. Yılmaz’da yalan söyleme diye bağırınca ikili bir birlerine mahkemede silah çeker. Hakim, Yılmaz ile Demir’i nezarete atar. Behice, Kerem Ali’nin biberonlarının olmadığını görünce eve döner. Müjgan’ın mektubunu okuduktan sonra intihar ettiğini anlayıp banyoya koşar.

Bileklerini kesen Müjgan’ı yarı baygın hastaneye yetiştirir. Müjgan, gözlerini açtığında yine Yılmaz’ı yanında bulamaz. Gazeteden okuduğu haberle tekrar yıkılır. Züleyha, kendisini görmeye gelen Sabahattin’e, Yılmaz’a Adnan’ın oğlu olduğunu söylemesini ister. Demir, Yılmaz’ın her görüşte Züleyha’yı görmeye geldiğini öğrenip ona daha da kinlenir.

Züleyha, Yılmaz’la görüştüğü sürece o hapisten çıkamayacağını anlayıp ona bir mektup bırakıp, bir daha gelmemesini ister. Fekeli’de oğluna aynı şeyleri söyleyip Züleyha’nın iyiliği için karısını ve çocuğunu alıp İstanbul’a gitmesini ister. Yılmaz’da kabul edip Müjgan’la oğlunu alıp İstanbul’a gitmek üzere yola çıkar.

Jülide’nin, rüşvet aldığı iddia edilerek görevinden açığa alınır. Demir, annesine şehir dışına çıkacağını söyler. Fırsattan istifade Hünkar’da çocukları annesine götürür. Demir, onları görünce çocukları alıp çiftliğe getirir. Çocukları hazırlatan Demir, annesini dinlemeyip çocuklarını alıp bir kadının yanına götürür.


Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha’yı Öldürmek İsteyen Kim?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak

Kırmızı Oda Dizisinin İlk Tanım Fragmanı Yayınlandı! Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı, Tv 8 ekranında yeni bir dizinin müjdesini verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir