Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerBir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hakan Gümüşoğlu'nun Fotoğrafı Ortaya...

Bir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hakan Gümüşoğlu’nun Fotoğrafı Ortaya Çıkıyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 117. yeni bölümüyle 16 aralık perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mehmet, Züleyha’yı yaralı bir şekilde hastaneye kaldırır. Haberi alan herkes hastaneye koşar. Fikret, Mehmet’e hangi sıfattan orada olduğunu sorar. Mehmet’de, Züleyha’nın nişanlısı sıfatıyla orada olduğunu söyler. Züleyha’nın durumu ağırlaşır ve kalbi durur. Bir Zamanlar Çukurova 117. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Hakan Gümüşoğlu’nun fotoğrafı ortaya çıkıyor.

Perşembe Dizileri 2021

Hakan Gümüşoğlu’nun Fotoğrafı Ortaya Çıkıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 117. bölüm 2. fragmanında; Züleyha, iyileşiyor. Hakan GÜmüşoğlu’nun kim olduğu televizyon programına konu oluyor. Herkes, televizyonun başına geçip onun fotoğrafının yayınlanmasını bekliyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 117. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1470480159258066956

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 116. BÖLÜM ÖZETİ!

Mehmet, Abdulkadir’in dükkanına gittiğinde işçilerin konuşmalarından onun bir film çektiğini öğrenir. Filmin yerini öğrenip alıyor ve gidip izler. Abdulkadir’in Fikret’e tuzak kurduğunu anlayan Mehmet, ondan bunun hesabını sorar. Vahap, Mehmet’e silah çeker.

Abdulkadir, tüm olanları kardeşinin üzerine atıp Mehmet’e onu Çukurova’dan göndereceğini söyler. Vahap’tan gitmesini ister. Ama Vahap, gitmez ve gece Züleyha’nın evine girer. Mehmet, Abdulkadir’e para teklif edip ondan Çukurova’yı terk etmesini ister. Abdulkadir, daha fazla pay istese de bu teklifi kabul etmek zorunda kalır.

Fikret ile Betül’ün isteme töreni için tüm hazırlıklar yapılır. Ama Fikret gelmez. Çetin Fikret’i bir meyhanede içerken bulur. Onu zorla da olsa konağa getirir. İsteme töreninde Şermin kızına nişan yapılmasını ister. Fikret, istemeye istemeye Betül ile nişanlanır. Nişanın olduğu gece Vahap konağa tekrar girip her yeri dağıtır.

Gaffur, sesleri duyup yukarı çıkar ve Vahap’la karşılaşır. Vahap, Gaffur’u bacağından bıçaklayıp kaçar. Ertesi gün Mehmet, Züleyha için bir hediye alıp onu yemeğe davet eder. Züleyha, Mehmet’in aldığı gerdanlığı takıp onunla buluşma yerine gider. Mehmet, Züleyha’ya aldığı yüzüğü çıkarıp ona iki şey itiraf edeceğini söyler.

Önce onu çok sevdiğini ve evlenmek istediğini söyler. Züleyha, biraz düşündükten sonra onunla evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Bu arada Vahap, onları nişan alıp bekler. Mehmet, ikinci itiraf edeceği şey ise aslında kendisinin Mehmet Kara olmadığını söyler. O sırada Vahap, Züleyha’yı alnından vurur. Züleyha, kanlar içinde yere yığılır.

Bir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hastanede Züleyha’nın Kalbi Duruyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu