Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerBir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Vahap Mehmet'i Vuruyor Mu?

Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Vahap Mehmet’i Vuruyor Mu?

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 116. yeni bölümüyle 9 aralık perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde;Fikret ile Betül’ün nişan törenleri yapılır. Lütfiye, Fikret’le konuşup onun Çukurova’dan gitmesinin en doğrusu olduğunu söyler. Mehmet ile Fikret, yüzleşir. Fikret, Çukurova’dan gitse de Züleyha’yı unutamayacağını ona söyler. Daha sonra Fikret, Çukurova’dan ayrılmak için yola çıkar. Bir Zamanlar Çukurova 116. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vahap, Mehmet’i vuruyor mu?

Perşembe Dizileri 2021

Vahap Mehmet’i Vuruyor Mu?

Bir Zamanlar Çukurova 116. bölüm 2. fragmanında; Züleyha, Mehmet’in kendisine değer vermesi hoşuna gidiyor. Vahap, gece Züleyha’nın yatak odasına giriyor. Mehmet, Vahap’tan bunun hesabını soruyor. Vahap, silahını çekip Mehmet’e doğrultuyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 116. bölüm 2. fragmanı….

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 115. BÖLÜM ÖZETİ!

Abdulkadir, kardeşini tam Mehmet’i öldürecekken yakalar. Daha sonra onunla konuşup onu öldüremeyeceklerini, her şeyin bir zamanı olduğunu söyler. Lütfiye, kendisine gelen telefonla Fekeli’yi Abdulkadir’in öldürdüğünü, arkasında da Mehmet’in olduğunu öğrenir. Öğrendikten sonra fenalaşır.

Züleyha, onu hastaneye yetiştirir. Lütfiye, durumu Saniye ile paylaşır. Daha sonra Betül’ü yanına çağırıp ondan yardım ister. Betül, gidip Abdulkadir’e Fekeli’yi öldürdüğünü Lütfiye’nin öğrendiğini söyler. Ona bunun gerçek olup olmadığını sorar. Oda, gerçek olduğunu, eğer bu işi kurcalamaya deva ederse onu da yakacağını söyler.

Fikret, Lütfiye’nin hastalandığını duyunca hastaneye koşar. Orada Mehmet’i görünce onu dışarı çağırıp yumruklaşır. Züleyha, onları ayırır. Mehmet, Züleyha ile buluşup Fikret’in ona aşık olduğunu söyler. Züleyha, kendisinin Fikret’in yengesi olduğunu söyleyip buna ihtimal bile vermez.

O gün Fikret, Çetin’le dertleşir. Çetin, onun Züleyha’ya aşık olduğunu anladığını söyler. O sırada Cevdet gelip, kamyonlarla yurt dışına uyuşturucu kaçırıldığını öğrendiğini söyler. Abdulkadir’in adamı olan Cevdet, Fikret’le Çetin’in uyuşturucuyu aradıklarının ve bulduklarının görüntülerini çeker.

Fikret, yarım ton uyuşturucu bulur. Onları imha ettikten sonra Züleyha ile Mehmet’in yanına gelip elindeki uyuşturucuyu onlara gösterir. Mehmet’in, bu uyuşturucuları kamyonlarla yurt dışına kaçırdığını öğrendiğini söyler. Züleyha, Fikret’e inanmaz. Lütfiye, Fikret’le konuşup onu Betül’le evlenmeye ikna eder.

Lütfiye ile Betül, nişan alışverişine çıktıklarında Abdulkadir’in adamları onları kaçırır ve bir sinema salonuna götürür. Abdulkadir, Fikret’in uyuşturucuları bulduğu anların videosunu onlara izletir. Üzerinde oynanan videoda Fikret, uyuşturucuları kamyona yerleştirmiş gibi görünür.

Daha sonra Lütfiye’nin kafasına silahı dayayıp ondan susmasını ister. Eğer susmazsa o görüntüleri emniyete vereceğini söyler.

Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fikret Çukurova’dan Gitmeye Karar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor

Kırmıızı Oda 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor!

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 58. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Uzun bir aradan sonra Dara, kliniğe geliyor. Dara, abisinin öldüğü...