Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Abdulkadir’in Hedefinde Kim Var?

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Abdulkadir’in Hedefinde Kim Var?

0
12
Abdulkadir'in Hedefinde Kim Var
Abdulkadir'in Hedefinde Kim Var

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 114. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Züleyha, Mehmet’le görüşmeye devam eder. Onun kendisinden vazgeçmeye niyetinin olmadığını anlar. Fikret ise, Mehmet’le buluşup onun asıl niyetini bildiğini söyleyip onunla yumruklaşır. Birisi Fekeli’yi öldüren kişinin Abdulkadir olduğunu, onun da arkasında olan kişiyi bildiğini  söyler. Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Abdulkdir’in hedefinde kim var? Züleyha mı? Yoksa Mehmet mi?

Abdulkadir’in Hedefinde Kim Var?

Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm 2. fragmanında; Züleyha, Mehmet’le görüşmeye devam ediyor. Bu sırada Adnan kayboluyor. Abdulkadir, büyük bir plan içine giriyor. Namlusunun ucunda Mehmet ile Züleyha var gibi görünüyor. Bakalım, Abdulkadir kiimi öldürmek istiyor?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 114. bölüm 2. fragmanı…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 113. BÖLÜM ÖZETİ!

Jandarma Demir’in cesedini bulur. Savcı Züleyha’yı yanına çağırır. Züleyha, Demir’in öldürülmüş olarak bulunduğunu öğrenince fenalaşır. Eve perişan halde gelen Züleyha, odasına kapanır. Fikret, Demir’in cenaze töreniyle ilgilenir.

Demir’in cenazesi gömüldükten sonra Züleyha, evde küçük bir mevlit yaptırır. Betül, Demir’in ölmesiyle tüm yetkilerinin elinden gitmesine çok üzülür. Şermin, kızına acele etmediği için çok kızar. Ona bari Fikret’i Züleyha’ya kaptırmamasını söyler. Züleyha, Betül’e neden Fikret’e Mehmet’e hisseleri sattığını söylediğinin hesabını sorar.

Ona, artık güveninin kırıldığını söyler. Züleyha, Fikret’le konuşmak için onun yanına gider. Ona, İzmir’e giderken de ilk onu aradığını, hayvanlarının zehirlendiğinde de onu aradığını söyler. İkilinin aralarındaki buzlar erir. Fikret, Züleyha’yı ve çocukları alıp pikniğe götürür.

Onların pikniğe gitmesiyle Betül, kıskançlıktan deliye döner. Şermin, kızından bir an evvel harekete geçmesini ister. Bu arada Haminne’nin eline Hakan ile Demir’in Almanya’da çekilmiş fotoğrafı geçer. Haminne o fotoğrafı mücevher kutusunun içine koyar.

Gaffur. aldığı arsanın imara açıldığını öğrenip Şermin’e teşekkür eder. Bunu duyan Şermin öfkeden deliye döner. Gidip Fusün’a bu yaptığının hesabını sorar.  Betül, Fikret’e Hakan Gümüşoğlu’nun Mersin’de bir otele giriş yaptığını öğrendiğini oraya gideceğini söyler.

Fikret, onunla birlikte Mersin’e gider. Oteli bulup odaya girip onun gelmesini beklerler. Bu arada Mehmet, Züleyha’ya eşi olmayan bir yüzük alır. Ona evlenme teklifi etmek için hazırlanır. Züleyha’nın yanına giden Mehmet onu yemeğe çıkarır.

Yemekte, Mehmet Züleyha’yı dansa kaldırıp. Onunla uzun zamandır bu konuşmayı yapmak istediğini söyleyip ona aşkını ilan eder. Daha sonra da Züleyha’yı öper.

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fekeli’yi Abdulkadir’in Öldürdüğü Ortaya…

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz