Ana SayfaÜnlülerBir Kez Daha Yardım Eli Uzattılar!

İlgili Postlar

Bir Kez Daha Yardım Eli Uzattılar!

Yaptıkları yardım ile herkesin gönlünü alan ve herkesin sevdiği geçtiğimiz günlerde ise Sosyal medyada ihtiyaç sahiplerine yetişerek takdirleri toplamıştır. Sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin ve sanatçı Haluk Levent, Van’da oturan Nazife Bayır’a 100 bin lira topladılar. Yaptıkları yardımlarda sosyal medyada büyüyen bu yüce gönüllü insanlar bir kez daha yardım eli uzattılar.

Haluk Levent Kimdir?

Birlikten Güç Doğunca Yine Başardılar!

Haluk-Levent-Mehmet-berk-ergin

Sosyal medyada ihtiyaç sahiplerine yetişerek takdirleri toplayan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin ve sanatçı Haluk Levent, Van’da oturan Nazife Bayır’a 100 bin lira topladı. Van’da oturan kanser hastası Nazife Bayır için tedavi ihtiyaçlarını karşılanmaya çalışıldı. Zaruri giderlerini karşılamak için Van Valiliği tarafından kampanya izni alınarak sosyal medyada kampanya başlatıldı. Başlatılan kampanya sonucu gerekli miktar tamamlandı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Mehmet Berk Ergin, “Hatırlarsınız Nazife’de yarısını toplamıştık bir diğer hasta bebeğin durumu çok acildi diye o gün Nazife’yi bekletip bebeğe yoğunlaşmıştık toplamak için, bugün Haluk Bey de paylaşmış biz de onlara destek olalım dostlar.” ifadelerini kullanmıştır. Sosyal medyada en çok konuşulan olay olarak herksin sevdiği sanatçı Haluk Levent‘de yardımda bulundu takipçilerinden ve sevenlerinden güzel pozitif yorumlar aldı. “Hala İnsanlık ölmemiş prim için değilde insanlık için yapanlara şükürler olsun” diyen hayranları ve takipçileri onları güzel yorumlarıyla paylaşımlarıyla destekledi.

Mehmet Berk Ergin Kimdir?

Bir Kez Daha Yardım Eli Uzattılar!

Van’da oturan kanser hastası Nazife Bayır için tedavi ihtiyaçlarını ve zaruri giderlerini karşılamak için Sosyal medyada duyuru yapan Mehmet Berk Ergin ve Haluk Levent yardımlarıyla tüm sevenlerine kavuşturdu ilaçları. Haluk Levent’in de sonradan sosyal medya hesaplarından kampanya bilgilerini paylaşıp destek verdiği kampanyada ikili, takipçilerinin desteğiyle kalan miktarı da tamamladı. İkili sosyal medya hesaplarından yaptıkları duyuruda paranın tamamlandığını duyurdu. Haluk Levent paylaşımında “Para toplandı arkadaşlar! Sağolun! Çok sağolun!” diyerek mutluluğunu dile getirirken, Mehmet Berk Ergin ise paylaşımında, “Hatırlarsınız Nazife için topladığımız gün bebeğin durumu çok acildi. O yüzden o bebek önceliğimizdi toplandı. Nazife’nin ise yarısı tamamlanmıştı. Onu biraz bekletmek istemiştik. Cuma günü Haluk Bey sağ olsun onlar ve sizlerin desteğiyle hep beraber kalanı da toplandı. Birlikten güç doğdu. İyi ki iyilik var. İyi ki sizler var. ” diyerek mutluluğunu dile getirdi. Nazife Bayır’ın tedavisinin Ankara’da sürdüğü ve 3. evre meme kanseri olduğu öğrenildi. bunu duyan sevenleri mutluluk gözyaşlarını tutamadı yorumlarda da sevincini belirten sevenleri onlara tam destek çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler