Ana SayfaÜnlülerBergüzar Korel: "O Kadar Üzgün ve Öfkeliyim ki"

İlgili Postlar

Bergüzar Korel: “O Kadar Üzgün ve Öfkeliyim ki”

Ünlü oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in mart ayında dünyaya gözlerini açan ikinci çocukları olan Han, ilk defa magazin muhabirleri tarafından görüntülenmişti. Annesi Bergüzar Korel’in kucağında görüntülenen küçük Han’ın babası Halit Ergenç’e olan benzerliği ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Şimdilerde gündemde olan SMA hastası çocuklara yardım eli uzatan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla konunun önemine dikkat çekti.

Bergüzar Korel Sosyal Medyadan İsyan Etti! “Çok Ayıp!”

Yeterince Bağış Yapılmamasına Tepki Gösterdi.

SMA hastası çocuklara yardım eli uzatan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla konunun önemine dikkat çeken Bergüzar Korel, yeterince bağış yapılmamasına tepki gösterdi. Korel, SMA hastası minik bebek Yusuf Ayaz’ın ölüm haberiyle sarsıldı. SMA hastası çocuklara yardım eli uzatabilmek için sık sık sosyal medyadan paylaşımlar yapan ünlü oyuncu, acı haberi aldıktan sonra duygularını Instagram’da şu sözlerle dile getirdi. Bu olaylardan öncede Korona virüsten salgınından korunmak için evinden pek çıkmamaya özen gösteren oyuncu Bergüzar Korel’in yanına gelen dostlarına maskesiz şekilde bebeğini sevdirmesi de görenleri şaşırttı.

Bergüzar Korel Ve Halit Ergenç'in Bebekleri

Bergüzar Korel: “O Kadar Üzgün ve Öfkeliyim ki”

Ünlü oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in mart ayında dünyaya gözlerini açan ikinci çocukları olan Han, ilk defa magazin muhabirleri tarafından görüntülenmişti. Annesi Bergüzar Korel’in kucağında görüntülenen küçük Han’ın babası Halit Ergenç’e olan benzerliği ise dikkatlerden kaçmamıştı. Korel, SMA hastası minik bebek Yusuf Ayaz’ın ölüm haberiyle sarsıldı. SMA hastası çocuklara yardım eli uzatabilmek için sık sık sosyal medyadan paylaşımlar yapan ünlü oyuncu, acı haberi aldıktan sonra duygularını Instagram’da şu sözlerle dile getirdi:

O kadar üzgün ve öfkeliyim ki. Bir gecede kulüpler için milyonlar toplanırken çocukları yaşatmak için başlatılan kampanyalar o kadar yavaş ilerliyor ki, bu yavrular ölüyor.

Bas bas bağırıyoruz zaman yok diye. Aileler yavrularını yaşatmak için kendi imkanlarıyla kampanya yapıp çırpınıyorlar. Bir yavrumuz daha melek oldu.

Ne olur hepiniz bir çocuğun kampanyasını sahiplenip paylaşsanız, çağrıda bulunsanız? Ne kaybedersiniz? Bu yavruların hayatta kalması bizim elimizde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler