SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Ünlüler » Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Sıcak Dolu Anlar!

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Sıcak Dolu Anlar!

2014 senesinde nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin yaklaşık 8 aydır evliliklerinde sıkıntılar çekilmiş ve boşanacakları konuşulmuştu. Ünlü Türk oyuncu Beren Saat ile Ünlü pop sanatçı Kenan Doğulu Barıştı mı?


Beren Saat Kimdir?

Beren Saat ve Kenan Doğulu Barıştı Mı?

Ünlü Türk oyuncu Beren Saat ile Ünlü pop sanatçı Kenan Doğulu 2014 senesinde nikah masasına oturmuştur. Çiftinin yaklaşık 8 aydır evliliklerinde sıkıntılar çekilmiş ve boşanacakları konuşulmuştu. Ünlü oyuncu Beren Saat geç geçtiğimiz haftalarda Bir gece kulübünde çekilen ve sosyal medyada gündem olan fotoğrafta Fransız DJ Maga ile beraber olduğu fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Bu iddialara karşı çıkan çift ise buluşmuşlardır müjdeli haber getiren çift Kanal D ekranlarında yayınlanan programının özel haberine göre çift aylar sonra barıştı, uzun zamandır eşiyle aynı evde yaşamayan Beren Saat, 1 hafta önce evine geri dönmüştü. Boşanacakları ve birbirlerini aldattığı yönünde çıkan haberlere sessiz kalan Beren Saat ile Kenan Doğulu, sarılmalarıyla görüntülendi.

Beren Saat’den Dj Maga Açıklaması Geldi

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Sıcak Dolu Anlar!

Uzun zamandır eşiyle aynı evde yaşamayan Beren Saat, 1 hafta önce evine geri dönmüştü. Boşanacakları ve birbirlerini aldattığı yönünde çıkan haberlere sessiz kalan Beren Saat ile Kenan Doğulu, sarılmalarıyla görüntülendi. çıkan iddialara sessiz kalan ikili, geçtiğimiz hafta Acarkent’teki villalarının yanında bir kafe de kahve içti. Fransız DJ Maga ile beraber olduğu fotoğrafları ortaya çıkmış ve bu iddialara karşı çift ise buluşmuşlardır. Müjdeli haber getiren çift Kanal D ekranlarında yayınlanan programının özel haberine göre çift aylar sonra barışmıştı. Çift, böylece çıkan tüm iddialara bu fotoğrafla yanıtlamış oldu.

Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan Sıcak Dolu Anlar!

Kenan Doğulu Kimdir?


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Eken Üzücü Haber..

Murat Eken ve Gizem Önen Çiftinden Üzücü Haber..

Televizyon dünyasında çok sevilen Çok Güzel Hareketler Bunlar programının ünlü oyuncularından Murat Eken geçtiğimiz hafta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir