Magazin Haberleri » Ünlüler » Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Şaşırtan Tatil Kararı!
Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan Şaşırtan Tatil Kararı!
Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan Şaşırtan Tatil Kararı!

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Şaşırtan Tatil Kararı!

Bir süredir boşanma haberleriyle gündemde olan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti ayrı olarak tatillere çıkarak boşanma iddialarını tekrardan gündeme getirdi.


Ayrı Tatil!

‘Atiye’nin birinci sezon çekimleri bitti. Ekip, yeni bölümler öncesi mola verdi. Beren Saat de ekip arkadaşları ile kısa bir tatile çıktı. Eşi Kenan Doğulu ise ağabeyi Ozan ve kardeşi Canan Doğulu ile tekne turu yapacak.

Beren Saat kutlama da neden yoktu?

Boşanma İddiaları Güçlendi!

2014 yılında dünyaevine giren ünlü çift için uzun zamandır boşanacakları söyleniyor. Beren Saat’in sosyal medya paylaşımları da bu iddiaları güçlendiriyor. Boşanmaya dair ilk belirtiler Beren Saat’in Kenan Doğulu’nun doğum gününde ‘Sen masumiyetini kaybettin; ben de yol arkadaşımı.” şeklinde paylaşımı bu iddialara kanıt niteliği taşıyor. Beren Saat’in tatildeki paylaşımı ve yüzünün tekrardan gülmesi hayranlarını çok sevindirdi. Hayranları ünlü oyuncuyu böyle gülerken görmekten çok memnun olduklarını belirten yorumlar paylaştılar.

Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanıyor mu?


Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Arto Çağla Şıkel

Sen önce göğüslerini göstermemeyi öğret diyen Arto’ya 3 ay uzaklaştırma kararı

Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Çağla Şikel’in sosyal medyadan paylaştığı “Mini etekle nasıl oturulur?” videosu üzerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir