Magazin Haberleri » Diziler » Benm Tatlı Yalanım 6. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Suna’yı Yeni Bir Tehlike Daha Bekliyor!
Suna'yı Yeni Bir Tehlike Daha Bekliyor
Suna'yı Yeni Bir Tehlike Daha Bekliyor

Benm Tatlı Yalanım 6. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Suna’yı Yeni Bir Tehlike Daha Bekliyor!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Benim Tatlı Yalanım 5. son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan bölümünde; Nejat, yılın en iyi iş insanı ödülüne aday gösteriliyor. Suna, toplantıda durumu çok iyi idare ediyor. İkilinin çok mutlu bir çift olduğuna herkes inanıyor. Ama son yaptığı hata ile Nejat’ın ödülü tehlikeye giriyor. Serkan, Aylin’in Suna olduğunu anladığını söylüyor. Ödül, töreninde Suna’nın yazdığı mektubu Serkan’ın okumasıyla Nejat ödülü alıyor. Suna’yı yeni bir tehlike daha bekliyor.


Perşembe Dizileri 2019

Suna’yı Yeni Bir Tehlike Daha Bekliyor!

Hande, Serkan’dan Nejat’la Aylin’in gerçek evli olmadıklarını, Aylin’in geceleri evde kalmadığını öğreniyor. Kayra’nın duyacağı şekilde bunu Aylin’in yüzüne vuruyor. Kayra, annesinin evde kalmadığını öğrenince, annesi kendisini okula bıraktıktan sonra gizlice arabaya geri biniyor. Saniye’nin yanına giden Suna, Kayra’nın okula gitmediği haberini alıp telaşlanıyor. Ama bir bakıyor ki Kayra orada. Suna, o gün evde yatmak zorundadır ve babasından izin ister. Babası da Saniye’nin onunla evde kalması şartıyla izin verir.

BENİM TATLI YALANIM 5. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

İş yemeğine Kayra’nın istemesi üzerine Suna, Nejat’a eşlik eder. Hande, Suna’nın gelmesine bozulur. İkili eve döndüklerinde Kayra, onları bekler ve beraber aynı yatakta yatmak istediğini söyler. Üçü aynı yatakta yatarlar. Nejat, Suna’nın kendisine sarılmış bir vaziyette uyanır. Saniye ile Hayri, beraber eve gelecek konuklara yiyecek hazırlarlar.Kayra, onların yanında annesi ve babasıyla birlikte uyuduklarını annesinin babasına ahtapot gibi sarıldığını söyler.Bunu duyan Saniye ile Hayri şaşırıp kalırlar.

Gelen misafirlere çok güzel mutlu karı koca rolü oynarlar. Nasıl tanıştınız sorusuna takılan Suna, sinirlenir ve mutfağa gider. Nejat’da arkasından gider. Suna, mutlu karı kocayı oynamanın o kadar kolay olmadığını Nejat’a söylerken bunu duymaması gereken en önemli kişi duyar. Artık, o ödülü alamayacağını düşünen Nejat, ortadan kaybolur. Suna ise kendisini affettirmek için Nejat’dan özür dilemek ister ama onu bulamaz. En sonunda Serkan’dan yardım ister. Serkan, onun yerini bildiğini söyler ve Suna’yı oraya götürür. Yolda da onun Aylin değil Suna olduğunu anladığını söyler.

Ödül günü geldiğinde Hande, Nejat’ı anlatan bir sunum hazırlar. Suna’da bir sunum hazırlayıp Serkan’a verir. Serkan, Suna’nın yazdığı sunumu okur ve tüm salon etkilenir. Nejat ödülü alır. Dergi kapağı olacak olan Nejat, kızıyla birlikte bir fotoğrafının konmasını istemişti. Ama kapak için Suna’yla olan fotoğrafı seçerler.


 Benim Tatlı Yalanım 5. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Evlilik Oyunu Başka Bir Boyuta Taşınıyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Caner Erkin'den İtiraf!

Caner Erkin’den Eşi Hakkında Olay İtiraf!

Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin, 3 senedir yuvasını paylaştığı güzel oyuncu Şükran Ovalı hakkında yıllar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir