Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Behzat Uygur "Sahne bizim evimiz gibiydi"

Behzat Uygur “Sahne bizim evimiz gibiydi”

-

Ünlü oyuncu Behzat Uygur, Hakan Bilgin’in YouTube’da yayınlanan ‘Mekanın Sahibine Geldik’ adlı programına konuk oldu. Programda ailesinin tiyatro yolculuğu ve babası Nejat Uygur ile olan anılarından bahsetti. Detaylar haberimizin devamında…

Behzat Uygur kimdir?

Allah Benim Cezamı Versin

“Sahne bizim evimiz gibiydi” diyen Uygur, “Babam, beş kardeşi, gelinleri, hatta amcamı bile sahneye çıkardı. Babam ‘Sahneye çık’ derdi, çıkardık. 6-7 yaşındayken ‘Cibali Karakolu’ oyununda ‘Sahneye çık, çay getir’ dedi. Sonra çıkınca, ‘Sen kimin oğlusun?’ dedi. Seyirci koptu” diyerek anlattı.

“Pandemi dönemi eşiniz Çiğdem Uygur ile ilişkinizi nasıl etkiledi? Evdeki karantina günlerinde eşinizi yeniden mi tanıdınız?” sorusuna Uygur; “Yok ya… 40 senelik karımı 2 senelik Covid-19 döneminde tanıyacaksam, Allah benim cezamı versin… Biz balayına çıkmadık, turneye gittik. Balayına 10 yıl sonra çıktık. Covid-19 döneminde sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Seyircinin perde arkasından sesini bile özledik” dedi.

Behzat Uygur geçtiğimi günlerde evlilik ile ilgili şu sözleri söylemişti; Gerçekten seveceksiniz. Şimdilerde moda, ‘Rüya gibi bir evlilik’ diye çıkılan hayat, kabus gibi bir sonla bitiyor. Ben şuna da inanmıyorum; her dakika ‘Canım’, ‘Ciğerim’ ve kol kola böyle bir hayat yok. Hani sosyal medyadaki gibi insanlar en güzel taraflarını koyuyorlar ya, evlilik öyle değil. Kavga da edersiniz, gürültü de olur… Bir şey bitmeden devam ediyorsa sevgiden, işin sırrı odur diye düşünüyorum.

Bunları Satmam Lazım

Ünlü oyuncu Behzat Uygur, yıllar önce babası Nejat Uygur ile birlikte Adana turnesinde yaşadıkları bir anıyı anlattı.

“Bir Adana turnesindeydik” diyen Uygur, “Babam, mendil ya da şeker satan kısa pantolonlu bir çocuğu oyuna davet etti. Çocuk, ‘Bunları satmam lazım’ deyince babam, ‘Ben hepsini aldım. Şimdi tiyatroya gelir misin?’ diye sordu.

Çocuk, ‘Gelirim’ deyince, otobüse aldı, tiyatroya götürdü. Bir de imzalı fotoğrafını verdi” ifadelerini kullandı. Ardından bahsettiği kişinin son dönemin popüler oyuncusu Caner Cindoruk olduğunu açıklayan Behzat Uygur, “Şimdi çok beğenilen bir oyuncu oldu” ifadelerini kullandı.

Öte yandan aynı anıyı, oyuncu Caner Cindoruk da 2020 yılında Behzat Uygur’un belgeselinde zaten anlatmışken, sosyal medya kullanıcıları bu anlatıma büyük tepki gösterdiler..CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj