Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Barış Murat Yağcı Hakkında İlginç İddia!

Barış Murat Yağcı Hakkında İlginç İddia!

-

Sosyal medya hizmeti veren Yunus Sedat Aydın, Barış Murat Yağcı’nın Survivor boyunca kendisinden destek almak için anlaştığını fakat ödeme yapmadığını açıkladı. Aydın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Cebimden ödediğim toplu SMS’ler ve reklamlar ile desteklediğim bu şahıs, yarışma sonrası benimle irtibatını kopardı.Barış Murat Yağcı kimdir?

Sosyal medya hizmeti veren Yunus Sedat Aydın, Survivor finalisti Barış Murat Yağcı hakkında olay yaratacak açıklamada bulundu. Yunus Sedat Aydın, Barış Murat Yağcı’nın Survivor boyunca kendisinden destek almak için anlaştığını fakat ödeme yapmadığını öne sürdü.

Aydın, “Cebimden ödediğim toplu SMS’ler ve reklamlar ile desteklediğim bu şahıs, yarışma sonrası benimle irtibatını kopardı. Bu konu yargıya intikal edecek ” dedi. Bu iddia sonrası Barış Murat Yağcı’nın ne diyeceği merak konusu oldu.

İşte Yunus Sedat Aydın’ın o açıklamalarının tamamı…

Yunus Sedat Aydın'ın Açıklamaları

 

Yunus Sedat Aydın'ın Açıklaması

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demet Akalın İmla Hatalarıyla Gündem Oldu

0
Polemiklerle gündemden düşmeyen isimler arasında olan Demet Akalın sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Bu kez Türkçesiyle gündeme gelen Demet Akalın imla hatalarıyla gündem oldu....
Burcu Derya Kimdir?

Burcu Derya Kimdir?