Magazin Haberleri » Diziler » Baraj 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tarık Nazım’a Nehir’e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!
Tarık Nazım'a Nehir'e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor
Tarık Nazım'a Nehir'e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor

Baraj 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tarık Nazım’a Nehir’e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

Fox Tv’nin yeni dizilerinden Baraj, ikinci bölümünden sonra pandemi süreci nedeniyle çekimlerine ara vermişti. Büyük beğeni toplayan dizinin eylül ayı içerisinde izleyicisiyle buluşması bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde; Nehir, kılık değiştirip şantiyeden ayrılır. Nazım, onu başka bir adamla görüşürken görür ve ona seslenir. Adam, Nehir’in kocası olduğunu söyleyip, asıl Nazım’ın kim olduğunu sorar. Bu duruma şaşıran Nazım donup kalır. Baraj dizisinin 3. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Tarık, Nazım’a Nehir’e aşık olduğunu itiraf ediyor.


Salı Dizileri 2020

Tarık Nazım’a Nehir’e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

Baraj dizisinin 3. bölüm 2. fragmanında; Tarık, Nazım’ın yanına gelip ona Nehir’i görmek istediğini ona aşık olduğunu söylüyor. Aslında Nehir’in göründüğü gibi biri olmadığını anlayan Nazım, ne yapacak?

İşte Baraj 3. bölüm 2. fragmanı….

BARAJ 2. SON BÖLÜM ÖZETİ!

Nazım, Tarık’tan bir gün daha bu oyuna devam edeceğini ondan sonra her şeyin normale döneceğini söyler. Tarık ise, rahat bir iş karşılığında Nehir’i şelaleye götürmeyi kabul eder. Onlar şelaleyi gezerken Nazım, geriden onları izler. Nazım, Nehir için kasabaya gidip bir kitap alır ve içine de bir not yazar.

Tarık ise, kadınların pahalı hediyelerden hoşlandığını söyleyince Nazım, onun dediğini yapar ve Tarık’ın beğendiği bir kolyeyi de Nehir’e alır. Nazım Tarıktan, İki hediyeyi de ona vermesini istiyor ve hangi hediyeyi daha çok beğeneceğini merakla bekliyor. Tarık, Nehir’e önce kolyeyi hediye eder. Sonra kitabı verir. Nehir, kitabı görünce hayatında aldığı en güzel hediye olduğunu söyler.

Ama Tarık, Nazım’a Nehir’in kolyeyi beğendiğini söyler. O gün hava yağışlı olunca gök gürültüsünden korkan Nehir, Tarık’ın yanında kalmasını ister. Nazım, Tarık’dan dışarıda bekleyeceğini ve Nehir’e asla yaklaşmamasını ister. Nehir, gece korkup Tarık’dan yanında yatmasını ister. Nazım, şüphelenip gizlice içeri girer. Onları sarılmış bir vaziyette yatakta görür.

Daha önceden evli olan ve karısıyla başka bir adamı aynı yatakta yakalamış olan Nazım’ın yaşadıkları aklına gelir. Nehir’e eşyalarını toplamasını söyleyip Tarık’ı alıp götürür. İkili kavga ederken köpeğin peşinden giden Nehir, onları görür. Nazım’a, kendisinin neyi öğreneceğini sorar.


 Baraj 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım Nehir’i Sahte Kocasıyla Görüyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

3. Ve 4. Eleme Adayları Kimler Oldu

MasterChef’te Haftanın 2. Dokunulmazlığını Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020 haftanın 2. dokunulmazlık oyunuyla ekrana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir