Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bahar Tarık'ı Tehdit Ederek Avucunun İçine...

Baraj 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bahar Tarık’ı Tehdit Ederek Avucunun İçine Alıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 27. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nehir, Tarık’la konuşup evlenmekten vazgeçtiğini söylüyor. Bahar, Tarık’la bir anlaşma yapıyor. Nehir, Bahar’ın kendisine içecekle kendisini kaybediyor. Bahar, Mert’i almak için Nehir’in oğlunu darp ettiğini ispatlayan rapor alıyor. Nazım, otel odasında Tarık’la Nehir’i görünce oğlunu Nehir’e bırakmak istemiyor. Bahar, Tarık’ı tehdit ederek avucunun içine alıyor.

Salı Dizileri 2020

Bahar Tarık’ı Tehdit Ederek Avucunun İçine Alıyor!

Baraj 28. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bahar, Tarık’la konuşup onun Nehir’le evlenmesinin kendi işine geleceğini, birlikte hareket edip dediklerini yaparsa onunla tekrar birlikte olabileceğini söylüyor. Mert, okulda arkadaşıyla kavga ediyor. Bahar, durumu annesinin öğrenmesine engel olup Mert’i okuldan alıyor ve doğruca doktora götürüp darp raporu alıyor.

BARAJ 27. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Nehir, akşam otelde Tarık’la birlikte bir iş toplantısına katılması gerekiyor. İş toplantısına gitmeden Nehir’in kendisine uğramasını sağlayan Bahar, abisinin içtiği uyuşturucu nitelikli ilacı alıyor. Ezip Nehir’e hazırladığı içeceğin içine koyuyor. Bahar, telefonda Nazım’la konuşmuş gibi yapıp, bebek yapmayı düşündüklerini Nehir’e duyuruyor.

Sinirlenen Nehir, içeceğin hepsini bitiriyor. Otele gittiğinde bir iki bardak şarap içtikten sonra kendisinden geçiyor. Bahar, onun o hallerini tuttuğu adam tarafından kayıt altına aldırıyor. Onun o hallerini abisinin bir arkadaşının çektiğini söyleyip Nazım’a izletiyor.

Nazım, Nehir’in yanına otele gidiyor. Tarık, Bahar’la anlaştığı gibi üzerine içki dökülen Nehir’i otel odasına götürüp, üzerini çıkarıp kuru temizlemeye veriyor. Nazım, kapıya gelincede kendisi de üzerini çıkarıp kapıyı açıyor. Onları öyle gören Nazım, Nehir’e oğlunu bırakmak istemiyor.

Bahar’ın dava açtığını duyunca da ona, iyi yaptığını söylüyor. Nehir, polisler tarafından karakola götürülüyor. Orada oğluna darp ettiğini belgelerle kanıtlandığını öğrenip, bunların hepsinin Bahar’ın oyunu olduğunu anlıyor. Tarık, Bahar’ın Nehir’i oğlundan ayıracağını duyunca onunla görüşmeye gidiyor.

Ona bunu kabul edemeyeceğini, gerçekleri Nehir’e anlatacağını söylüyor. Meryem, abisinin cesedini İbrahim’le Tarık’ın gömdüğünü gösteren videoyu izleyip Bahar’ın yanına gidip anlatıyor. Zahra, Meryem’in videoyu izlediğini anlıyor. İkili tartışırken Meryem, balkondan düşüp ölüyor. Bahar, Tarık’a mesaj çekip işlediği cinayeti bildiğini, Nehir’le konuşursa onu polise teslim etmekle tehdit ediyor.

Baraj 27. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Polisler Nehir’i Neden Arıyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!