Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık'la Bahar'ın Tuzağına Düşüyor!

Baraj 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’la Bahar’ın Tuzağına Düşüyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 27. yeni bölümüyle 16 şubat salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Zahra, Tarık’ın evlenmediğini öğrenince emniyette hemen lafı dolandırıp şikayetini geri alır. Bahar, annesiyle iş birliği yapıp Nehir’in elinden Mert’i alıp abisinden kalan mirası da almak için dava açmaya hazırlanır. Tarık, Bahar’la iş birliği yapıyor. Nehir, Tarık’la Bahar’ın tuzağına düşüyor.

Salı Dizileri 2020

Nehir Tarık’la Bahar’ın Tuzağına Düşüyor!

Baraj 27. bölüm 1. fragmanında; Nehir, Bahar’ın kendisini kötüleyip Mert’i elinden almak için dava açtığını duyun deliye dönüyor. Nazım, Nehir’e gözleriyle Tarık’la otel odasında olduğunu gördüğünü söyleyip ondan Mert’i alacağını söylüyor.

İşte Baraj 27. bölüm 1. fragmanı…

 

BARAJ 26. BÖLÜM ÖZETİ!

Bahar’ın, oyunundan sonra Nazım, oğlunu ondan almak ister. Nehir, Nazim’ın kendisine hakaret edip oğlunu almak istemesinden sonra sözleşmeyi kimin değiştirdiğini araştırmaya başlar. Avukatı Nehir’e, sözleşmeyi değiştiren kişinin hukuk terimini iyi kullandığını ve onun avukat olabileceğini söyler.

Nehir, Nazım’ın kendisine yaptığı hakaretin ardından hemen Tarık’la evlenmeye karar verir. Nikahtan önce, sözleşmeyi Bahar’ın değiştirdiğini anlar. Tam nikah kıyılacağı sırada polisler gelir ve Tarık’ı tutuklar. Bahar ise, nikahın kıyılması için memurlara yalvarmadığı kalır.

Nehir, Nazım’a gidip sözleşmeyi Bahar’ın değiştirdiğini söyler ve onların önünde sözleşmeyi yırtıp atar. Nazım’a, bunu ispatlamak için elinden geleni yapacağını söyler. Nehir, şirkete gidip kamera kayıtlarını ona izletir ve silindiğini görünce Nazım, ondan değil, Tarık’tan şüphelendiğini Bahar’a anlatır.

Ama, bu oyunda Nehir’in suçu olmadığının üstüne basar. Bahar, bu duruma iyice sinirlenir. Zahra, Tarık’ın evlenmediğini öğrenince şikayetinden vazgeçer. Nehir, Nazim’la birlikte Mert’i gezmeye götürür. Bahar, bundan sonra hemen eve gelip annesine, Mert’i Nehir’in elinden alabileceklerini, abisinin mirasını da onun elinden alabileceklerini söyleyip onun açığını bulmak için plan yapar.

Zahra, bu arada Nehir’le görüşüp onun şirketinde işe başlar. Bahar, Mert’in kreşine gidip orada arkadaşlarıyla kavga ettiğini duyup oraya gider ve doktora gidip rapor alır. Onun annesinden şiddet gördüğünü söyleyip doktordan rapor alır.

Şirkete giden Bahar, orada Tarık’la konuşur ve onunla pazarlık yapar. Ona, eğer kendisine yardım ederse Nazım’la Nehir’in asla bir araya gelmeyeceğini söyler. Tarık’a, gerçekten Nehir’i isteyip istemediğini sorar.

Baraj 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tarık Bahar’la İş Birliği Yapacak Mı?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kumru Evliliğinin İlk Gününden Dayak Yemeye Başlıyor

Kırmızı Oda 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kumru Evliliğinin İlk Gününden...

0
Tv 8'in fenomen dizisi Kırmızı Oda, 26. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nazlı, kendisine ne yaptığını anlayıp Recai'den uzaklaşıyor. Sadi, üvey...