Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bahar Nazım Evliliği Çatırdamaya Başlıyor!

Baraj 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bahar Nazım Evliliği Çatırdamaya Başlıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 23. yeni bölümüyle 19 ocak salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Nehir’in, davette Bahar’ın parmağındaki yüzüğü kendisinin olduğunu söyleyip çekip aldıktan sonra Tülay, tarafından evden kovulur. Hakan, kalbinden rahatsızlanır. Nehir, geceyi Nazım’la birlikte geçirir. Ama Nazım, ertesi gün Bahar’la evlenir. Nehir, Nazım’ın yanına gittiğinde ona aşağılayıcı sözler sarf eder. Hakan, hayatını kaybeder. Nehir’in, Nazım’a olan sevgisi nefrete dönüşür. Ondan intikam almak için Tarık’a evlenme teklif eder. Baraj 23. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Bahar Nazım evliliği çatırdamaya başlıyor.

Salı Dizileri 2020

Bahar Nazım Evliliği Çatırdamaya Başlıyor!

Baraj 23. bölüm 1. fragmanında; Tülay, oğlu öldükten sonra Nehir’i eve almak istemiyor. Ancak, evin Nehir’in olduğunu öğrendikten sonra o evden gitme durumunda kalıyor. Nehir, Tarık’la Nazım’dan intikam almak için hemen buluşup konuşuyor. Bu arada Bahar, yatak odalarında Nehir’in küpesini bulup Nazım’a, bunun hesabını soruyor. Nazım, Nehir’le görüştüğünü inkar ediyor.

İşte Baraj 23. bölüm 1. fragmanı…

BARAJ 22. BÖLÜM ÖZETİ!

Yardım gecesinde Nehir, içkiyi fazla kaçırır. Nazım’ın herkesin içinde Bahar’a kendisine aldığı yüzüğü taktığını gören Nehir, koşup o yüzüğün kendisinin olduğunu söyleyip Bahar’ın parmağından zorla alıyor ve herkese Nazım’ın Bahar’ı değil kendisini sevdiğini haykırır. Hakan, hemen onu alıp eve götürüyor. Kendisininde kalbi sıkışır ve hastaneye gider.

Tülay, oğlu hastaneye gittikten sonra Nehir’i ve Zerrin’i evden kovar. Zerrin, Nehir’i sakinleştirip bir otele yerleşirler. Nehir, Nazım’la konuşmak için onun yanına gider. İkili o geceyi birlikte geçirir. Nehir, Nazım’la artık eski günlerine döndüklerini düşünmeye başlar. Hakan, Nehir’i Mert’le tehdit edip eve getirir. Nazım, Bahar’la konuşup onun kalbini tekrar kazanır.

Ona aldığı yeni yüzükle evlenme teklif eder. Bahar’a aldığı gelinliği giymesini ister. Nazım’da damatlığını giyer ve nikah memuru gelip nikahlarını kıyar. Nehir, Nazım’ın yanına Mert’in onun oğlu olduğunu söylemeye gider. Nazım ona, Bahar’la evleneceğini söyler. Gece yaşadıklarını ne olduğunu soran Nehir, Nazım’dan hiç beklemediği bir cevap alır.

Nazım, Nehir’e onun ihtiyaç duyulduğunda çağrılacak bir kadın olduğunu, şimdi başka ihtiyacı olanlara gitmesini söyler. Nehir, neye uğradığını anlayamaz. Eve geldiğinde Hakan’ın ölüm haberini alır. Hakan,kalp krizi geçirerek hayatını kaybeder. Cenaze töreninde Nehir, biraz geriye gider. Yanına baş sağlığı dilemeye gelen Tarık’a ortaklık teklif eder. Sonra ona kendisiyle evlenmek isteyip istemediğini sorar.

Baraj 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nehir’in Nazım’a Olan Sevgisi Nefrete Dönüşüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...