Magazin Haberleri » Diziler » Baraj 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tarık Nehir’den Vazgeçemiyor!
Tarık Nehir'den Vazgeçemiyor
Tarık Nehir'den Vazgeçemiyor

Baraj 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tarık Nehir’den Vazgeçemiyor!

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Baraj, 12. yeni bölümüyle 3 kasım salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nehir, yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Çok kan kaybeden Nehir’e Tarık kan verir. Zerrin, delil yetersizliğinden serbest kalır ve soluğu Nehir’in yanında alır. Nazım, Nehir’i eve getirir. Ama eski karısı yanındaki kızla Nazım’ın kapısını çalar ve Ayşe’nin onun kızı olduğunu söyler. Onların gelmesiyle Nehir, İstanbul’a dönmek ister. Ondan ayrılmak istemeyen Nazım, Nehir’e evlenme teklif eder. Baraj 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Tarık, Nehir’den vazgeçemiyor.


Salı Dizileri 2020

Tarık Nehir’den Vazgeçemiyor!

Baraj 12. bölüm 1. fragmanında; Tarık, Nehir’in önüne geçiyor ve sırf onu kıskandırmak için nişanlandığını, Nazım’a nasıl bir şans verdiyse kendisine de vermesini istiyor. Nermin, onları konuşurken görüyor ve Nazım’a Nehir’in genç biriyle samimi bir şekilde konuştuğunu gördüğünü söylüyor. Nazım, Nehir’in Tarık’la görüştüğünü anlayıp sinirleniyor.

İşte Baraj 12. bölüm 1. fragmanı…

BARAJ 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Nehir’i yaralı bir şekilde gören nişan davetlileri İbrahim’in yayınladığı videoyu göremez. Sadece Halil, görür. Zaten, Zahra ile Tarık’tan şüphelenen Halil, onların ilişkisi olduğundan emin olur. İbrahim, Halil’i götürüp sakinleştirmeye çalışır. O sırada da Zahra, Tarık’ı arayıp kocasının videoyu izleyip her şeyi öğrendiğini söyler.

Zerrin, delil yetersizliğinden serbest bırakılır. Nehir’in kaza geçirdiğini öğrenir öğrenmez hastaneye koşar. Derdi, onu bir an evvel İstanbul’a götürmektir. Çok kan kaybeden Nehir’e, kanı uyan Tarık kan verir. Zahra’nın telefonuyla onun yanına konuşmaya gider. İkili konuşurken Zahra, karnındaki bebeğin onun olduğunu söylediği sırada Halil içeri girer. Öfkeyle Tarık’ın üzerine yürür ve arbede sırasında yere düşüp kafasından feci bir şekilde yaralanır.

Halil, oracıkta ölür. Tarık, polise teslim olmak ister. Ancak Zahra, ona engel olur. Zahra ile Tarık, Halil’in cesedini alıp ıssız bir yere götürüp gömmeye çalışırlar. Ama tam o sırada bir arabanın yanlarına doğru geldiğini görürler. Nazım’ın eski eşi, kızıyla birlikte gidecek yeri olmadığını için onun yanına gelir.

Önce Nazım, onları içeri almaz. Ama Nehir’in ısrarıyla içeri alıp yiyecek bir şeyler verir. Kadın Nazım’a, Ayşe’nin onun kızı olduğunu isterse DNA testi yaptırabileceğini söyler. Mecburen Nazım, test sonucu çıkana kadar onların kalmalarına izin verir. Onların evde kalmasıyla Nehir, Nazım’a İstanbul’a döneceğini söyler. Nazım, aralarındaki şeyin adını koymaları gerektiğini anlar ve Nehir’e onunla evlenmek istediğini söyler.


Baraj 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nazım’ın Evlenme Teklifine Nehir Ne Yanıt Verecek?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Mustafa Maria'ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor

Maria İle Mustafa 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mustafa Maria’ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa, 13. yeni bölümüyle 29 kasım cuma günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir