Ana SayfaDedikoduBade İşçil Fit Fiziğiyle Kendine Hayran Bıraktı

İlgili Postlar

Bade İşçil Fit Fiziğiyle Kendine Hayran Bıraktı

Bade İşçil, her yaz müdavimi olduğu Bodrum’da tatil sezonunu açtı. İşcil, son olarak kayalıkların üzerinde poz verdi. 38 yaşındaki oyuncu Bade İşçil fit fiziğiyle kendine hayran bıraktı. İşte Bade İşçil’in o paylaşımı;

“O Adamı Sevmesem Çocuk Yapmazdım”

Geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda gezintiye çıkardığı köpeği Mösyö ile görüntülenen ünlü oyuncu Bade İşçil, çocukları Azur için eski eşi Malkoç Sualp ile görüştüklerini söyleyip, “Ne olursa olsun çocuğumun babası, onun genini soy adını taşıyor. Zaten o adamı sevmezsem çocuk yapmazdım” dedi.

“Birbirimizi İdare Ediyoruz”

“Biz zamanında anlaşamadık ve ayrıldık. Anne ve babayız ne kadar ayrı olabiliriz ki? Maşallah diyeyim idare ediyoruz, birbirimizi çocuk için. Çocuğumun babası yani ne olursa olsun. Kötü bir şey de olsa çocuğum onun soyadını, genini taşıyor, ben o adamı sevmesem çocuk yapmazdım zaten.”

Neden Boşandılar?

Olaylı boşanma davaları ile magazin manşetlerini süsleyen ikili, oğulları Azur için düşmanlığı bitirmişti. İkili arasındaki buzlar zamanla iyice eridi ve dostluğa dönüştü.

Boşanma sonrası kalbini aşka kapatan Bade İşçil ile Malkoç Sualp, geçtiğimiz yıl Bodrum’da tatilde çocukları için bir araya geldi. Yalıkavak’ta bir beach’te görüntülenen eski eşlerin keyfi yerindeydi. Bu eğlenceli tatile Bade İşçil’in annesi Kadriye Hanım da eşlik etti.

Tatil İçin Bodrum’u Seçti

Bade İşçil, önceki gün her yaz müdavimi olduğu Bodrum’da tatil sezonunu açtı. Oyuncu Türkbükü’nde bir beach’te görüntülendi. Bir süre şezlongta güneşlenen İşçil, sıcak havaya daha fazla dayanamayıp kendini Bodrum’un serin sularına bıraktı.

Bol bol yüzüp denizin tadını çıkaran İşçil, kendisini görüntüleyen muhabirleri fark edince el salladı. Daha sonra denizden çıkan 38 yaşındaki oyuncu güzelliği ile göz doldurdu.

Bade İşçil Fit Fiziğiyle Kendine Hayran Bıraktı

Bir süredir televizyon ekranlarından uzak olan oyuncu, sosyal medya pozuyla adından söz ettirdi. Kayalıklarda poz veren 38 yaşındaki ödüllü oyuncu takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler