Ana SayfaDizilerBabil Dizisinden İlk Kare Geldi! Onur Saylak Halit Ergenç Yan Yana!

İlgili Postlar

Babil Dizisinden İlk Kare Geldi! Onur Saylak Halit Ergenç Yan Yana!

Çarpışma dizisinin final yapmasından sonra pek çok dizi teklifi alan Onur Saylak, Babil dizisinden gelen teklifi kabul etti. Usta oyuncunun Babil dizisinde yer alması ise hayranlarını çok mutlu etti. Babil dizisinin senaryo çalışmalarından ilk kare geldi. Onur Saylak ile Halit Ergenç yan yana senaryo çalışırken çekilen fotoğrafı büyük beğeni topladı.

Onur Saylak kimdir?

Halit Ergenç kimdir?

Babil Dizisinden İlk Kare Geldi!

Halit Ergenç ve Onur Saylak gibi iki usta oyuncunun bir araya gelmesi hayranlarını heyecanlandırdı. Her iki oyuncunun da her oynadıkları dizi reyting rekorları kırıyor. Bu tartışılmaz bir durum. Hele de bu ikiliyi ilk kez bir arada gören izleyiciler, Babil dizisinin bir an evvel yayınlanması için sabırsızlanıyor.

Onur Saylak Halit Ergenç Yan Yana!

Star Tv ekranlarının cuma günleri yayınlanan ve gününde rakip tanımayan dizisi Babil dizisi yeni sezon bölümleriyle Eylül ayı içerisinde izleyicisiyle buluşması bekleniyor.

Onur Saylak Halit Ergenç Yan Yana

BABİL 10. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

İrfan, Eda’dan ayrıldıktan sonra şirketi de üzerine alıp polise teslim olmaya karar verir. Eda, boşanma haberiyle deliye döner. İrfan, onun ne olursa olsun Deniz’in ameliyat parasını bulmasını istediğini, kendisininde olmayan bir şirket kurup saadet zinciri oluşturup insanları dolandırdığını anlatır. Eda, boşanmayı kabul etmez.

Süleyman, Kutret’in İlay’ın ofisine bomba koyduğunu, o işi yapan adamı da Hakan’ın ortadan kaldırdığını öğrenir ve karısından boşanmak istediğini ona söyler. Kutret, her şeyini kaybedecek olan Süleyman’ın kendisinden boşanmaya cesaret edemeyeceğini düşünür. Süleyman, her gün İlay’ın kapısına gidip af diler. Ama İlay, ondan ayrıldığını söyleyip onu içeri almaz. Süleyman’ın, aldığı güller ve pahalı hediyelerde işe yaramaz.

Süleyman, İrfan’ı çağırıp ona verdiği adrese gidip bir not iletmesini hemde o insanlarla iş bağlayıp para kazanmasını ister. İrfan, müşterilerini kendisi seçtiğini söylese de Süleyman, emri vaki yapar. Süleyman’ın verdiği adres kumarhane çıkar. Bir sözleşme yapıp parasını alan İrfan, tam oradan çıkacakken silahlar patlar.

Ayşe, Hakan’ın evine gider. Amiri gelip Kudret’e sorular sorarken Ayşe, evde araştırma yapar. Bulduğu düğün davetinin sevkıyat tarihi olduğu ortaya çıkür. Kumarhanede olay çıktığını öğrenen Ayşe’de oraya gider. Ayşe, yerde Babil’in evrakını görür. Amiri ondan Babil’i de araştırmasını ister. Egemen, İrfan’ı işinden eden Burak’a bir tuzak kurup onun şikayetini geri aldırır.

İrfan’ın, profesörlüğüne geri dönmesinde bir engel kalmaz. Ama öyle bir pisliğin içine bulaşmıştır ki ne yapacağını bilemez. İrfan, Sapanca’daki iş görüşmesine İlay’ın da geldiğini son anda öğrenir. İkili aynı arabada yolculuk yapıp otele yerleşir. Toplantıdan sonra içkiyi fazla kaçıran İlay, her şeyi kırıp döker ve eli yaralanır.

İrfan, ona yardım etmek için odasına gider. Süleyman’da İlay’ın kaldığı oteli bulup oraya gelir. Süleyman’ın sesini duyan İlay ile İrfan, donup kalır.

Onur Saylak’ın Yeni Adresi Belli Oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler