Ana SayfaDizilerBaba 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Servet Göz Altına Alınıyor!

İlgili Postlar

Baba 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Servet Göz Altına Alınıyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Baba, 9. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Kadir, Servet’in İlhan’ı inşaattan aşağı ittiğini öğrenir. Servet, polise teslim olmak istemez. Fazilet, durumu Emin’e anlatmaya karar verir. İlhan, yüzük alıp Büşra’ya evlenme teklif eder. Emin, onları görür. Hala evli olan Büşra, ne yapacak? Emin, bu evliliğe müsaade edecek mi? Baba 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Servet, göz altına alınıyor.

Salı Dizileri 2022

Servet Göz Altına Alınıyor!

Baba 9. bölüm 2. fragmanında; Yönetim kurulu toplantısında Büşra’dan sonra Servet’in de İpek’in söz sahibi olmasını kabul etmesiyle ortalık karışıyor. Ahmet, Büşra’dan ondan boşanması karşılığında yüklü para istiyor. Büşra Kadir’e, İlhan’ın kendisini sevdiğini söylüyor. Polisler gelip Servet’i, İlhan’ı ölüme teşebbüs suçundan göz altına alıyor.

İşte Baba 9. bölüm 2. fragmanı…

BABA 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Emin, Servet’in fotoğraflarını görünce fenalaşır. Çocukları onun felç geçirdiğini öğrenir. Yaşar, babasının Servet yüzünden felç olduğu için onu evden kovar. Servet, İlhan’ı arayıp ona kimsesiz kaldığını ve bundan sonra o ne derse onu yapacağını söyler.

İlhan’ın yanına giden Servet onu inşaattan aşağı iter. Onu o halde bırakıp gider. İlhan, bilinci kapalı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Ahmet, Yaşar’a Büşra ile İlhan’ın öpüşürken çektiği videoyu izletir. Yaşar, Büşra’yı kolundan tuttuğu gibi evden kovar ve ona bundan sonra onun gibi bir kardeşi olmadığını söyler.

Bu durum Büşra’nın çok ağırına gider. İlhan’ın hastanede olduğunu öğrenip onun yanına gider. İlhan’ın babası durumu öğrenip onun yanına gider ve oğlunu ona emanet ettiğini söyler. Kadir de, Büşra’nın İlhan’la görüştüğünü öğrenip onun yanına gider. İlhan’ın kendilerine ve babasına neler yaptığını söyleyip ondan bu yanlıştan dönmesini ister.

Büşra ise, ilk kez birinin kendisinin gözlerinin içine bakıp dinlediğini söyler. Emin, Kadir’den Cemal’i çağırmasını ister. Cemal gelip Emin’i alıp götürür. Nereye gittiğinden sadece Kadir’in haberi olur. Emin, Kadir’e kardeşlerini ona emanet ettiğini söyler. Oraya bir dükkan kiralayan Emin, bakkal dükkanı açar.

Elif, şirkete gelip Kadir’e fabrikadaki işçilerin çıkarılacaklarını duyunca greve gideceklerini söyler. Kadir ona, kimseyi işten çıkarmasını şart koştuğunu söyler. Elif ise, fabrikanın yönetimini kendisine vermeyi kabul ettiğini söyler. İlhan’ın babası Elif’i yanına çağırıp ona holdingde şirketinin temsilcisi olmasını istediğini söyler.

Elif, onun hiçbir teklifini kabul etmemek üzere onun yanına gider. Ancak, teklifi duyunca kabul eder. Kadir, yönetim kurulunda İlhan’ın yerine temsilci olarak Elif’i görür. Ona, holdingde söz sahibi olamayacağını söyler. O ise bildiğini söyler ve içeri Büşra girer. Kadir, Büşra’nın bunu yaptığına inanamaz.

Baba 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Emin Büşra İle İlhan’ın İlişkisini Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler