Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerAziz 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dilruba Adem'le Evlenmek Zorunda Kalıyor!

Aziz 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dilruba Adem’le Evlenmek Zorunda Kalıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aziz, 6. yeni bölümüyle 10 aralık cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, Dilruba’ya hala onu sevdiğini ve Adem’den ayrılmasını istediğini söyler. Dilruba, Aziz’e Efnan’ı sevdiğini düşünü söyler. Bu görüşmeden sonra Dilruba, Adem’den ayrılabilecek mi? Aziz 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dilruba, Adem’le evlenmek zorunda kalıyor.

Cuma Dizileri 2021

Dilruba Adem’le Evlenmek Zorunda Kalıyor!

Aziz 6. bölüm 2. fragmanında; Efnan, Aziz ile Dilruba’nın konuşmalarını duyuyor. Eve not bırakıp evi terk ediyor. Dilruba, Adem’le evlenmek istemediğini açıklıyor. Ancak bu isteği, tehditlerle engelleniyor ve Adem’le evlenmek zorunda kalıyor. Aziz, Dilruba’nın Adem’le evleneceğini duyunca ikinci kez hayal kırıklığına uğruyor.

İşte Aziz 6. bölüm 2. bölüm fragmanı…

AZİZ 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Maksude’nin doğum günü yaklaşır. Handan, Maksude için büyük bir doğum günü yapmak ister. Ama Galip, aile arasında olmasını kabul eder. Pierre’nin de davetli olduğunu öğrenen Nigar ile Maksude, Aziz’i ve Efnan’ı da doğum gününe davet eder. Maksude, Efnan için bir elbise alıp doğum gününe gelirken onu giymesini ister.

Aziz, Efnan’ın doğum günü davetine gelmesini istemez. Maksude, Efnan’a özel araba gönderir. Efnan, yolda vazgeçip iner. Mustafa’yı elinde hediyeyle görür. Ona, hediyesini kendisinin vereceğini söyleyip davete gider. Efnan, Dilruba ile annesinin alay konusu olur.

Onu küçük düşürmek isteyen Dilruba, Efnan’dan türkü söylemesini ister. O da söyler. Herkes Efnan’ın sesinin güzelliğine hayran olur. Adem, Kenan’ın evindeki vazonun içine amcasının mektubunu saklar. Hırsız girince diğer eşyalar gibi vazo da kaybolur.

Efnan, çarşıda vazoya bakarken satıcı vazoyu kırdığını söyleyip ondan parasını ister. Aziz, parayı verip vazoyu alır. Atöyle, tüm hızıyla halı üretir. Ama iplik biter. Aziz, iplik almaya gittiğinde kimse ona iplik satmaz. Piere, Aziz’e açık artırmayla iplikleri alabileceğini söyler.

Pierre, Efnan’ı yanına getirtir ve ona hanımefendi olmayı öğreteceğini söyler. Açık artırma günü Aziz’in açık artırmaya geç kalması için bir kaç adam geçer. Aziz, adamları alt edip son anda yetişir. En çok parayı verip iplikleri çok değerinin üzerinde alır. Ertesi gün ipliklerini almak ister ve deponun yandığı haberi gelir.

Aziz, Mustafa’yla birlikte ipliklerin yerinde olduğunu anlayıp hakkı olan iplikleri almak için depoya girer. Bir kaç Fransız askerini etkisiz hale getirip iplikler alıp çıkarlar. Ancak, peşlerinden giden Mustafa’nın büyük oğlu Aliş orada kalır.

Aziz 6. Bölüm 1. Ön İzlemesi Yayında! Dilruba Adem’den Ayrılabilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor

Kırmıızı Oda 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi Ağlama Krizlerine Giriyor!

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 58. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Uzun bir aradan sonra Dara, kliniğe geliyor. Dara, abisinin öldüğü...