Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Ayşegül Çınar Sessizliğini Bozdu

Ayşegül Çınar Sessizliğini Bozdu

-

Geçtiğimiz haftalarda aracında uyuşturucu madde bulunduğu için gözaltına alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan oyuncu Ayşegül Çınar sessizliğini bozdu. Ayşegül Çınar olayı ilk kez anlattı. İşte Ayşegül Çınar’ın o açıklamaları;Ayşegül Çınar’ın İfadesi

Oyuncu cephesinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

Maalesef kurulan kumpas sonucunda müvekkilim, ülkemizde yaptırımı oldukça ağır olan bir suç isnadı ile gözaltına alınmıştır. Ancak alınan ifadelerden, kamera kayıtlarından, dosyada toplanan delillerden açıkça anlaşıldığı üzere kumpas sonuçsuz kalmış ve müvekkil serbest bırakılmış, böylece adalet tecelli etmiştir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, müvekkilin başına gelen bu elem verici olaydan dolayı hayatın çok başında ve baharında olan bir kadın daha mağdur edilmiştir. Ancak işbu mağduriyetin giderilmesi ve adaletin tecellisi için hukuk çerçevesinde gereken her şey yapılacaktır.

Maalesef gözünü bile kırpmadan bir genç kızın hayatını bu şekilde karartmaya çalışanların olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Hırs ve kötülük vicdanları öylesine kör etmiştir ki; her türlü amaç ve arzuyu elde etmek için bir çok hayat alt üst edilmektedir. Yaşanan bu süreç kelebek etkisi misali sadece müvekkilin değil, ailesinin ve sevenlerin hayatlarını da olumsuz şekilde travmatik bir boyuta taşımıştır. Kariyerinin başında ve oldukça başarılı bir oyuncu olan müvekkilim hakkındaki itibar zedeleyici ve gerçeği yansıtmayan haberlerin ve malum kişiler tarafından yapılan basın açıklamalarının konusu olmaktan derin bir üzüntü duymaktadır.

Ayşegül Çınar Yasak Elma’nın Kadrosundan Çıkarıldı

Magazin gündeminden uzun süre düşmeyen Ayşegül Çınar‘a ikinci şok rol aldığı Yasak Elma dizisinden geldi. Fox TV’nin entrika bombası, iddialı dizisi, ünlü oyuncu ile yollarını ayırma kararı aldı. Oyuncu, ayrılışıyla ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

Ayşegül Çınar Sessizliğini Bozdu

Önceki gün Kuruçeşme’de bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte doğum gününü kutlayan Ayşegül Çınar, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yaşadığı zorlu süreç hakkında konuşan Çınar, “Mahkeme süreci devam ediyor. Uzaklaştırma aldırdığım kararı doğru. Açıkcası bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. Ailemle birlikteyim, konsantrasyonumu işlerime verdim. Genç yaşımda psikolojik olarak çok yoruldum. Ağır travma yaşadım. Ama güçlü bir karakterde olduğumun farkında vardım. Tüm kötülüklere rağmen dimdik ayaktayım” ifadelerini kullandı.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj