Ana SayfaDedikoduAygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesine Yeni Olaylar

İlgili Postlar

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesine Yeni Olaylar

Hakan Sabancı hakkında söyledikleri nedeniyle üç gün zorunlu hapis yatan Aygün Aydın bir türlü durulmuyor. Gündeme damgasını vuran Aygün Aydın ve Hakan Sabancı cehpesinde yeni olaylar yaşandı. İşte detaylar;

Cezaevinden Çıkan Aygün Aydın’ ın Açıklamaları Ağızları Açık Bıraktı…

Üç günlük zorlama hapis cezasını çektikten hemen sonra soluğu dışarda alan Aygün Aydın, Sabancı’ yı  tehdit etti. Sosyal medya hesabından jet hızında açıklama yapan Aygün Aydın, “Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim Allah bin türlü belanı versin seni hadsiz şerefsiz herif. Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu herkes öğrenince mi rahatsız oldun piç kurusu… Diğer pısırık kızlar gibi orada kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Kalk şimdi haysiyetsiz haysiyetsiz kadın haklarını savun. Hangi yüzle savunacaksın daha kendi çocuğuna sahip çıkamamış adam elbette avukat ordusuyla saldırıp maddi gücünün arkasına saklanacaktır. Sen benim hayatımı si.tin ama bende seninkini si.kicem görürsün!” ifadeler kullandı…

Zehir Zembelek ifadelerine devam eden Aygün Aydın, “Ben ne kadar salak bir insan olduğumu bir kez daha anladım son gece bile haberi olsa o böyle bir şeye asla müsade etmezdi kesin, ailesinden biri yaptırıyor deyip toz kondurmamıştım oysaki ne kadar aptalmışım. Senden nefret ediyorım!” notunu düştü.

Hakan Sabancı İçin “Beni Öldürmek İstedi” Diyen Aygün Aydın Yine mi Hapis Yatacak…

Son Noktayı Koydu

Feçtiğimiz hafta Zorlu AVM’de objektiflere yansıyan Aygün Aydın, hakkında çıkan 15 gün hapis cezası haberlerine son noktayı koymuştu. İddiaları kesin olarak yalanlayan Aydın şunları demişti “Böyle bir durum ne tarafıma ne de avukatıma ulaştı, hapis cezası söz konusu dahi değil”

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesine Yeni Olaylar

Aydın, karara itiraz etti ve dilekçesinde şu sözlere yer verdi: “Paylaşımda Hakan Sabancı‘nın ismi geçmemektedir. Evimin önünde de her gün siyah bir araç duruyor. Can güvenliğimden endişe duyuyor ve kararın kaldırılmasını istiyorum.”

Hakan Sabancı Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler