Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik Ayberk Aşalı 'nın Zor Günleri...

Ayberk Aşalı ‘nın Zor Günleri…

-

Rock müziğin usta yorumcularından olan Ayberk Aşalı, “Zor Günler” adlı yepyeni teklisini Seyhan Müzik etiketiyle müzik severlerin beğenisine sundu. İşte Detayları…

Ayberk Aşalı ‘nın Zor Günleri…

Söz ve müziği rock yorumcusu Ayberk Aşalı imzası taşıyan “Zor Günler” adlı rock tarzındaki eserin aranjör koltuğunda Göktuğ Şenkal oturdu.

“Şarkılarımı İnsanlar Mırıldanırken Mutlu Oluyorum”

“Yorumcu kimliğinin yanında bir şeyler üretebiliyor olmak ve insanlar tarafından şarkılar bir yerde mırıldanılırken duymak beni çok mutlu ediyor” ifadelerini kullanan sanatçı Ayberk Aşalı, “Sanırım bu devam ettiği sürece yazmaya da devam  edeceğim” vurgusunu da yaptı.

“Anadolu Ezgilerinin Ruhunu Yaşatmaya Çalışacağım”

Yaptığı eserlerde Anadolu ezgilerine yer vermeye özen gösterdiğini dile getiren Ayberk Aşalı, Konserlerinde 15 yaşında genç kızında, 65 yaşında teyzenin de olduğunu ve müziğin belli bir kitlesinin olamayacağını savundu. Başarılı rock sanatçısı Ayberk Aşalı, “Hedefim her yaptığım projenin bir öncekinin üstüne bir şeyler koyarak yükselmesi ve geleceğe yönelik yenilikçi müzik yaklaşımıyla Anadolu ezgilerinin ruhunu elimden geldiğince yansıtmak. İnsanların bunları sevmesi ve konserlerde hep bir ağızdan söylememizle sanırım hedeflerime ulaşmış olurum” dedi.

Ayberk Aşalı Kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

0
Geçtiğimiz gün Muğla'da verdiği konserde sevenleriyle buluşan Sinan Akçıl samimi açıklamalarda bulundu. Sinan Akçıl "Artık çocuk istiyorum" itirafıyla gündeme damgasını vurdu. İşte Akçıl'ın o...
Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok

Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok

Taner Ölmez'den Ece Çeşmioğlu’na Bebek Hediyesi!

Taner Ölmez’den Ece Çeşmioğlu’na Bebek Hediyesi!

Miray Daner ve Oğulcan Engin Fena Yakalandı

Miray Daner ve Oğulcan Engin Fena Yakalandı