Ana SayfaKimdirAslıhan Doğan Turan Kimdir?

İlgili Postlar

Aslıhan Doğan Turan Kimdir?

Arda Turan ile evliliğiyle merak edilen Aslıhan Doğan Kimdir?  Aslıhan Doğan birlikteliği 2015 yılına kadar uzanıyor.  Magazin gündeminde yer alan ve vatandaşların merak ettiği bir soru Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın evlenip evlenmeyeceğiydi.  Başakşehirsporlu futbolcu Arda Turan bugün Çubuklu’daki evindeAslıhan Doğan birlikteliği 2015 yılına kadar uzanıyor. Peki Arda Turan ile bir inişli çıkışlı ilişkisiyle sık sık gündeme gelen  Aslıhan Doğan ile aile arasında yapılan sade bir törenle evlendi.

 

Nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arda Turan’ın nikah şahitliğini yaptı. Aslıhan Doğan, 4 Aralık 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. İş insanı Sabri Doğan’ın kızı olan Aslıhan Doğan, Arda Turan ile olan birlikteliği ile uzun bir süre konuşulan isim olmuştur. Milli futbolcu Arda Turan’dan önce Hakan Kosif ile ilişki yaşadığı bilinen Aslıhan Doğan, Umut Evirgen’in ise eski sevgilisidir. Sabri-Güler Doğan’ın kızı Aslıhan Doğan ile Barcelona’da oynayan Arda Turan’ın 5 yıllık arkadaşlığı Mayıs 2015’te aşka dönüşmüştü.Kova burcu olan Arda Turan, 2000 yılında Galatasaray altyapısında yer almıştır.

Arda Turan Karısına Ayağını Yıkattı, Sosyal Medya Yıkıldı

2004-2005 sezonunda Galatasaray ana kadrosuna giren futbolcu, tecrübesizlikten kaynaklı olarak Manisaspor’a kiralanmıştır. Manisaspor’da büyük yükseliş gösteren Arda Turan bir sonraki sezon Galatasaray’a geri dönmüştür. Şu anda Başakşehirspor’da oynuyor.

Aslıhan Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Arda Turan Doğan’a evlenme telfif etti!

Arda’nın Eşi Aslıhan 3 Aylık Hamile!Bugün Doğan Ünlüler

Aslıhan Doğan Turan kimdir?

Aslıhan Doğan 4 Aralık 1985 yılında doğmuştur. İş insanı Sabri Doğan’ın kızıdır. Yay burcu olan Aslıhan Doğan, bir süredir Arda Turan ile birliktelik yaşamaktadır. Aslıhan Doğan,Saç rengi siyah göz rengi ise kahverengidir.

İlk olarak Hakan Kosif’le olan ilişkisiyle gündeme gelmişti Aslıhan Doğan. Sevgilisinin kendisini aldatması üzerine çok uzun sürmedi bu ilişkisi. Aslıhan Doğan, şu sıralar Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Umut Evirgen’in eski sevgilisidir. Umut Evirgen’den ayrılan Aslıhan Doğan, ardından Milli yıldızımız Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündeme geldi.

Arda Turan Kimdir?

aslihandogan

Aslıhan Doğan ve Arda Turan Nasıl Tanıştı?

Şu sıralar Tuba Büyüküstün’le aşk yaşayan Umut Evirgen, Arda Turan’ın şu an ki sevgilisi Aslıhan Doğan ile bir zamanlar birliktelik yaşadı. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre, Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ı ‘Gizli Kalsın’ isimli mekanda Umut Evirgen tanıştırmış. Umut Evirgen’den ayrılan Aslıhan Doğan, şu sıralar Arda Turan’la birlikteliğini sürdürüyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler