Ana SayfaDedikoduAslı Enver'e Murat Boz Yorumu

İlgili Postlar

Aslı Enver’e Murat Boz Yorumu

Son olarak ‘Sen Yaşamaya Bak’ adlı filmde rol alan Aslı Enver, popçu Murat Boz ile evliliğinden eşiğinden döndüğü bir dargın bir barışık ilişkisi bittikten sonra bir türlü aşkta aradığı mutluluğu bulamamıştı. Teknede çekilen pozlarıyla adından söz ettiren Enver, bir takipçisinden gelen ‘Murat Boz’ yorumu sonrası gündem oldu. Aslı Enver’e Murat Boz yorumu geldi…

Tatil Fotoğraflarıyla Sosyal Medyayı Salladı

‘Kavak Yelleri’ dizisiyle tanınan, ‘Suskunlar’ ve ‘İstanbullu Gelin’ gibi sevilen yapımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Aslı Enver, tüm bunların ardından paylaştığı fotoğraflarla gündeme geldi.

Instagram’da 6.4 milyon takipçisi olan güzel oyuncu, teknede çekilen karelerini beyaz kalp emojisiyle peş peşe yayınladı.

Aslı Enver’e Murat Boz Yorumu

38 yaşındaki Enver’in paylaşımına, takipçileri tarafından “Sen en parlak güneşsin”, “Doğal güzellik Aslı Enver”, “Şimdi Murat Boz düşünsün” ve “Murat Boz olsam çok üzülürdüm” gibi mesajlar yazdı.

Oyuncunun uzun bir süre bir dargın bir barışık şekilde aşk yaşadığı Murat Boz ile ilgili gelen yorum ise, sosyal medyada dikkat çekti.

Aslı Enver Ve Murat Boz’dan Sürpriz Ayrılık!

İlişkilerine 2015 senesinde başlayan Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin mutlu ilişkilerine ilk gölge bir kavga haberiyle düşmüştü. İlişkisini sürekli kavgalarla yürüten çift tam her şeyi yoluna koyuyor derken iki buçuk sene sonra ciddi bir ayrılık yaşamıştı. Murat Boz’un ihanet iddialarıyla gündeme gelen ayrılık sonrası çift aşklarına bir şans daha vermeye karar vermiş ve birkaç ay sonra yeniden bir araya gelmişlerdi. Bu kez evlenecekleri düşünülen çift geçtiğimiz sene herkesi şaşkına çeviren bir kararla ayrıldı. İkili ayrılık nedeni hakkında hiçbir açıklama yapmamıştı.

Murat Boz’dan Aslı Enver’e Gönderme

Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktılar

Geçtiğimiz sene ayrılıktan birkaç hafta sonra sosyal medya hesabında ciddi bir temizlik yapan Aslı Enver Hadise’nin de arasında olduğu 200 kişiyi takipten çıkmıştı.

Aslı Enver Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler