Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Aşkın Tarifi 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Fırat'ın İntikam Duygusu Depreşiyor!

Aşkın Tarifi 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Fırat’ın İntikam Duygusu Depreşiyor!

-

Kanal D’nin sevilen dizisi Aşkın Tarifi, 6. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Fırat’ın ailesiyle Naz’ın ailesinin birlikte çektirdikleri fotoğraf ortaya çıkar. Hazım’ın Sultan’a ilgisi yanlış anlaşılır. Taylan, fırsattan istifade Fırat ve ailesinin Naz ile Hazım beyin aklına girmeye onların, paralarının peşinde olduğuna inandırmaya çalışır. Aşkın Tarifi 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Fırat’ın, intikam duygusu depreşiyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Fırat’ın İntikam Duygusu Depreşiyor!

Aşkın Tarifi 6. bölüm 3. fragmanında; Taylan’ın tehdidinden sonra Fırat, kendisini düğün günü terk eden nişanlısıyla aylar sonra ilk kez karşılaşıyor. Bu durum onu geçmişte yaşadığı acıları tazeliyor ve Taylan’a olan öfkesi daha da artıyor. Aynı acıları ona da yaşatmaya ant içiyor. Bu arada Mirza, Bora’nın abisinin Taylan olduğunu öğreniyor.

İşte Aşkın Tarifi 6. bölüm 3. fragmanı…

AŞKIN TARİFİ 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Sultan ile Gülistan, ortalığı birbirine kattıktan sonra aslında Naz’ın Fırat’la değil Taylan’la nişanlanacağını öğrenir. Yüzükler takılmaz. Ancak, Taylan herkese Naz’la nişanlandıklarını ilan eder.

Naz, Fırat’a sinirlenip yüzüğü parmağına takar. Fırat, restorana gelecek komite için tüm ekibiyle hummalı bir çalışmaya girer. Sultan, yaptıklarından utanıp bir tencere yaprak sarması yapıp Hazım beyin evine ondan özür dilemeye gider.

Hazım, Sultan’ın samimi davranışlarından etkilenir. Onun kebapçıya yakın bir tekstil atölyesinin işini alamadığını öğrenir. Hemen, konuşup o işi Sultan’a verilmesini sağlar. Hazım, elinde çiçeklerle Sultan’ı görmeye gider. Sultan’ın komşuları bu durumu yanlış anlar.

Böyle olunca da Sultan, Hazım beye bir daha çat kapı gelmemesini söyler. Taylan, Fırat’ın bir açığını bulmak için adamından Gülistan’a yanaşıp ondan bir şeyler öğrenmesini ister. Gülistan, durumu anlayıp Fırat hakkında farklı bir hikaye uydurur.

Fırat’da, Taylan’ın programına çıkardığı insanların ajanstan gelen oyuncu olduğunu anlar ve bunu ispatlamak için arkadaşlarının yardımını ister. Bora ile Sevi, buluşmaya devam eder. Sumru, bir çekim için restorana gelir.

Naz’ın yanında Fırat’a kur yapar. Fırat, Naz’ın kendisini kıskandığını anlar. Mirza, Fırat’dan habersiz Taylan’ın ofisine girer. Onun kasasını açmaya çalışırken yakalanır. Taylan, Fırat’ı istediklerini yapmazsa Mirza’yı polise vermekle tehdit eder.

Aşkın Tarifi 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Taylan Naz’ın Aklını Karıştırıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor…

0
Yer aldığı projelerde adından bolca söz ettiren ünlü oyuncu Selçuk Kılıç, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor. Detaylar Haberimizde... Selçuk Kılıç “Sarp”...
Karsu Vereceği Konserler İle 'Sonunda' Sahnede

Karsu Vereceği Konserler İle ‘Sonunda’ Sahnede…

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: "Söyle"

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: “Söyle”

Ajda Pekkan'ın Gerçek Yaşı

İşte Ajda Pekkan’ın Gerçek Yaşı…