Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ozan Esra'ya Taviz Vermiyor!

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ozan Esra’ya Taviz Vermiyor!

-

Fox Tv’nin yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam, 2. yeni bölümüyle 25 haziran cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, Esra’nın iş başvurusunu yırtıp atar. Esra, Ozan’la konuşup onun kendisini unuttuğuna inanması için işe almasını ister. Oda işe alır ve herkesin içinde Esra’nın eski karısı olduğunu söyleyip, ondan özür diler. Aşk Mantık İntikam 2. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Ozan, Esra’ya taviz vermiyor.

Cuma Dizileri 2020

Ozan Esra’ya Taviz Vermiyor!

Aşk Mantık İntikam 2. bölüm ön izlemesinde; Esra’dan, Ozan’ın odasına kuru temizlemeden gelen elbiselerini bırakması isteniyor. Oda, odaya girince ona aldığı ilk hediyeyi hala sakladığını görüyor. O sırada Ozan, içeri giriyor ve onun elindekini görüyor. Hemen ona, onun orada olduğunu dahi bilmediğini söyleyip Esra’yı odasından kovuyor.

İşte Aşk Mantık İntikam 2. bölüm ön izlemesi…

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİNİN İLK BÖLÜM ÖZETİ!

Menekşe, kocasının yeni fikirleri yüzünden perişan olur ve bir gün onun yüzünden restoranı yanar. Kızına, kendisini gibi olmamasını aşık olduğu biriyle evlenmemesini ister. Esra, Ozan’ın kendisine aşık olduğunu bilir ve yanına gidip okulunu bitirip bitirmediğini sorar.

Oda bitirdiğini ve işe başladığını söyler. Esra, Ozan’a oracıkta evlenme teklif eder. İkili evlenir. Aradan bir süre geçer ve Ozan işinden ayrılıp kendi projesi üzerinde çalışmaya başlar.

Tabi evin bütün yükü Esra’nın omuzlarına biner. Bir gün, faturayı ödeyemedikleri için elektrikler kesilir. Ardından eve icra gelir. Esra, bakıyor ki annesi gibi olmaya başlar. Hemen Ozan’dan boşanmaya karar verir.

Boşanmadan önce ise Ozan’a, ona hiç aşık olmadığını söyler. Ozan, Esra’dan ayrıldıktan sonra bir yatırımcı bulur ve projesi tutar. Başarılı girişimci olarak gazetelerde haberi çıkar. Esra, tesadüfen haberi görür. Çalıştığı yerdeki müşteriler Ozan’ın boşandığı karısına verdiği rekor nafakayı ve şirket hisselerini konuşur.

Esra onlarla kavga edip karakola düşer. Arkadaşı Ozan’ı arayıp onu karakola çağırır. Ertesi gün Ozan, Esra’yı şirkete çağırır. Esra, Ozan’ın kendisiyle barışmak isteyeceğini düşünür. O ise, önüme bir sözleşme ve çek koyar. Esra, sözleşmeyi imzalar. Ama çeki almaz.

Ekrem, Ozan’ın yanına gidip o çeki alır. Ama borçlularına kaptırır. Esra, Ozan’ın yanına gidip ona durumu anlatıp o parayı ona ödeyeceğini söyler. İşsiz kalan Esra, Ozan’ın şirketine iş başvurusunda bulunur. Çınar’ın yardımıyla stajerliğe kabul edilir.

 Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ozan Esra’dan Herkesin Önünde…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!