Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 2. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! İdil Haziran'ı Poyraz Konusunda...

Ada Masalı 2. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! İdil Haziran’ı Poyraz Konusunda Yokluyor!

-

Star Tv’nin yeni dizisi Ada Masalı, 2. yeni bölümüyle 22 haziran salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Haziran, yaptığı şeyin pişmanlığıyla bir an evvel istediği otel projesini hayata geçirip Poyraz’ı dar boğazdan kurtarmak ister. Öte yandan da ikili birbirlerinden hoşlanmaya başlar. Ada Masalı 2. bölüm 1. ön izleme yayında. İdil, Haziran’ı Poyraz konusunda yokluyor.

Salı Dizileri 2020

İdil Haziran’ı Poyraz Konusunda Yokluyor!

Ada Masalı 2. bölüm ön izlemesinde; İdil, Haziran’ın adaya yerleştiğini ve Poyraz’la otel girişiminde bulunduğunu duyup onunla konuşmaya gidiyor. Konuşmalarında onun, adada tutunamayacağını ima ediyor. Poyraz’ı kıskandığını anlayan Haziran ona, adaya yıldırım düşme ihtimali kadar kendisinin Poyraz’a aşık olma ihtimalinden daha az olduğunu söylüyor.

İşte Ada Masalı 2. bölüm ön izlemesi…

ADA MASALI 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronu ona bir teklifte bulunur. Ada projesi dosyasını eline verip, Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmasını ister.

Haziran, turist kafilesiyle birlikte o fabrikaya gider. Gizlice fabrikanın defterlerinin olduğu odaya girip bilançoları bulur ve fotoğraflarını çekip patronuna gönderir. Doygun, Poyraz’ın kredi borçları olduğunu öğrenir.

Hemen bankayı arayıp Poyraz’ı sıkıştırmasını ister. Banka Poyraz’dan, kredi borçlarının hepsini üç ay içinde kapatmasını ister. Poyraz, nedenini sorduğunda ellerinde fabrikanın bilançosu olduğunu ve zarar ettiğini anladıklarını öğrenir.

Haziran, çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalır. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir.

Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider. Ondan yerini kendisine kiralamasını ister. Oda, bu teklifi ortaklık karşılığında kabul eder.

Kuzen’i, Haziran’ın telefon konuşmasını duyar. Onun adada kalma sebebinin başka bir şey olduğunu anlar. Haziran’ı sıkıştırır. Oda, Poyraz’a aşık olduğu yalanını söyler. Onu inandırmak için de Poyraz’ı, dudağından öper.

Ada Masalı 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haziran İle Poyraz Otel İçin…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor…

0
Yer aldığı projelerde adından bolca söz ettiren ünlü oyuncu Selçuk Kılıç, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor. Detaylar Haberimizde... Selçuk Kılıç “Sarp”...
Karsu Vereceği Konserler İle 'Sonunda' Sahnede

Karsu Vereceği Konserler İle ‘Sonunda’ Sahnede…

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: "Söyle"

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: “Söyle”

Ajda Pekkan'ın Gerçek Yaşı

İşte Ajda Pekkan’ın Gerçek Yaşı…