Ana SayfaÜnlüler"Aşk İsteğini Reddettiğim İçin 1 Yıl Ambargo Yedim"

İlgili Postlar

“Aşk İsteğini Reddettiğim İçin 1 Yıl Ambargo Yedim”

Özlem Kaymaz, Miss Turkey’de kendisinden sonraki yıl seçilen Arzum Onan’a tacını devredemediğini açıkladı! Özlem Kaymaz “Ben tacımı devredemedim! Hıncal Uluç o dönemde benim için ‘ambargolu güzel’ diye bir yazı yazmıştı!” dedi. Özlem Kaymaz, Posta Gazetesi Oya Çınar ropörtajında güzel kraliçesi seçildikten sonra yaşanılanları anlattı! Detayları Haberimizde..

Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz, Ameliyata Alınmayan Oğlu İçin Ateş Püskürdü!

“Aşk İsteğini Reddettiğim İçin 1 Yıl Ambargo Yedim”

İşte O çok ses getiren Ropörtajın bazı satır başları…

  • Sizin döneminizden ya da bugün baktığınızda hem çok doğal hem çok güzel bulduğunuz kim var? Mesela siz tacınızı kime devretmiştiniz?

“Ben tacımı devredemedim. Ama benden sonraki yıl Arzum Onan güzellik kraliçesi seçilmişti. O yıl taç devir töreni yapılmadı.”

  • Özel bir sebeple mi?

“Bir açıklama yapılmadı. Ama o yılların izleyicileri çok iyi bilirler. Hatta Hıncal Uluç da “Ambargolu güzel Özlem Kaymaz” diye bir yazı yazmıştı.”

Eski Türkiye güzeli Özlem Kaymaz kimdir?

“Hala Türkiye’de Pek Çok Kadın Buna Maruz Kalıyor”

  • Neden böyle bir şey yaşamak zorunda kaldınız?

“Şimdi, insanların doğal hakları var elbette. Bir kadın ve bir erkek flört edebilir. Bu tarz yaklaşımlar herkesin doğal hakkıdır ama yaklaşımlara “Hayır” demek, reddetmek de kişinin doğal hakkıdır. Ama “Hayır” dediğinizde karşı taraf o anın koşullarında gücü elinde tutan tarafsa ve bunu sizin önünüzü kesmek için kullanıyorsa, böyle şeyler yaşanabiliyor maalesef. Ben bunu yaşadığımda henüz 18 yaşındaydım. Aradan 28 yıl geçmiş, dile kolay. Hala Türkiye’de pek çok kadın buna maruz kalıyor.”

  • Doğru mu anlıyorum? Birinin flört isteğini reddettiğiniz için bir yıl ambargo uygulandı size ve tacınızı da bu yüzden devredemediniz…

“Evet, maalesef bu yaşandı. Ve dediğim gibi bugün hala yaşanmaya devam ediyorsa burada dikkat çekilmesi gereken ciddi, toplumsal bir dengesizlik var demektir.”

  • Hıncal Uluç, o yazıyı yazdığında biliyor muydu bunu?

“Hıncal Abi tahmin etmiştir tabii (Gülüyor). Onun öyle bir öngörüsü var ki. Hoş, bunun birçok insan farkına varmıştır o zaman için. Varılmaması mümkün değil.” dedi..

Özlem Kaymaz ilk kez Fikret Orman’ın fotoğrafını paylaştı!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler