Magazin Haberleri » Diziler » Aşk Ağlatır 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ada’nın Esareti Bitiyor!
Ada'nın Esareti Bitiyor
Ada'nın Esareti Bitiyor

Aşk Ağlatır 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ada’nın Esareti Bitiyor!

Aşk Ağlatır dizisi bu akşam ekrana geleceği 16. bölümüyle ekranlara veda edecek. Dizinin erken final yapması izleyenlerini üzdü. Aşk Ağlatır’ın final bölümünde; Ada, Hünkar’ın babası olduğunu ve Cemre’nin de kız kardeşi olduğunu öğrenecek. Hünkar ile Yusuf, Rüzgar’ın evine gidip Ada’yı onun elinden kurtarıyor. Ada’nın esareti bitiyor. Ancak Hünkar vuruluyor.


Pazar Dizileri 2019

Ada’nın Esareti Bitiyor!

Aşk Ağlatır 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. ;Fragmanda; Ada Rüzgar’ın elinden kurtuluyor. Ama Rüzgar onun peşini bırakmaya niyeti yoktur. Rüzgar, Yusuf’u vuracakken Hünkar, onlara siper oluyor ve kendisi vuruluyor Ada, Hünkar’a ilk kez baba diye sesleniyor Cemre ile Ada kardeş olduklarını öğreniyor. İsmail’in para tutkusu onun katil olmasına neden oluyor. Mert ise babasının kaderini yaşıyor ve Nalan tarafından zehirleniyor,

İşte Aşk Ağlatır 16. bölüm 2. fragmanı….

AŞK AĞLATIR 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Ada, Yusuf’u hapishanede öldürmeye çalışan kişinin Rüzgar olduğunu öğrenir. Rüzgar, adam tutup Sumru’nun dükkanını dağıttırır. Daha sonra Fırat’ı dövdürür. En sonda Ada’nın evini dağıttırır. Hünkar’da Yusuf’u hapisten çıkarmak için Yıldırım’ın otopsi raporunu Nihal’e gönderir. Cemre, babasının Yusuf ile Ada’ya karşı ilgisine bir anlam veremez. Evlilik yıl dönümlerini şimdiye kadar unutmayan Hünkar ilk kez unutur. Karısı hayatlarına giren insanların kim olduğunu araştırmaya başlar. Hatta mahalleye gidip Sumru’yla tanışır.

Hünkar, Nihal’e mesaj atar ve eğer Rüzgar şikayetini geri almazsa o otopsi raporunu Mert’e vereceğini söyler. Çocuklar babalarının intihar ettiğini zanneder. Nihal’in babalarını zehirlediğini bilmez. Onların öğrenmesinden korkan Nihal, Rüzgar’a şikayetini geri çekmesi için yalvarır. Rüzgar, şikayetini geri alıp Ada’ya mesaj yazar. Ondan sözünü tutmasını ister.

Ada Yusuf’a bir mektup bırakıp Rüzgar’la evlenmeye gide. Yusuf, Ada’yı beklediği yerde Cemre’yle karşılaşır. Cemre, ona Ada’nın mektubunu verir. Mektupta Yusuf’a, daha önce bir kasabada yaşadığını bundan sonraki hayatında öyle yoksul bir hayat yaşamak istediğini yazar. İsmail, Hünkar’ın zengin olduğunu öğrendikten sonra onun hakkında araştırma yapar. Onun daha önce bir kadından boşandığını öğrenir. Para koparmak için heyecanlanan İsmail gittiği yerde karşısına Hünkar çıkar.


Aşk Ağlatır Dizisi Final Mi Yapıyor! Dizinin Yeni Bölüm Fragmanı Yayında!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak

Kırmızı Oda Dizisinin İlk Tanım Fragmanı Yayınlandı! Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı, Tv 8 ekranında yeni bir dizinin müjdesini verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir