Ana SayfaDizilerAşk Ağlatır 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nalan'ın Foyası Ortaya Çıkacak Mı?

İlgili Postlar

Aşk Ağlatır 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nalan’ın Foyası Ortaya Çıkacak Mı?

Show Tv’nin sevilen dizisi Aşk Ağlatır 9. yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin 9. son bölümünde; Ada, Nalan’ın hamile olduğunu öğrendikten sonra Yusuf’tan ayrılır. Ama ikili birbirinden kopamaz bunu fark eden Ada onları huzursuz etmek için elinden geleni yapar. Bu arada Mert’le konuşur ve çocuğunun babasının onun olduğunu söyler. Ama Mert ona inanmaz. Nalan karnındaki bebeğe babalık testi yaptırır. Çiçek, Nalan’ın çantasından düşen DNA testini okur. Nalan’ın foyası ortaya çıkacak mı?

Pazar Dizileri 2019

Nalan’ın Foyası Ortaya Çıkacak Mı?

Aşk Ağlatır dizisinin 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ada ile Yusuf mecburen ayrılır. Yusuf, Ada’ya Rüzgar’ın arabasına binerse her şeyin biteceğini söylediği için pişman olur. Yıldırım beyin tedavisi için Nihal hanım yurt dışında bir klinik ayarlar. İsmail, Yıldırım beye geçmiş olsun dilemek için konağa gittiğinde, Nihal ile Mert’in konuşmalarını duyar. Mal varlıklarının Ada’nın olduğunu onun bunu öğrenirse sokaklarda dilenmek zorunda bile kalacaklarını öğrenir.

AŞK AĞLATIR 9. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

İsmail, bunları öğrendikten sonra Mustafa ile gece alemlerine akar. Eve sarhoş gelir ve ağzından elli bin lirayı bahçeye gömdüğünü ve onuda çöpçülerin götürdüğünü kaçırır. İsmail’in söylediklerini Ada duyar ve yengesiyle birlikte onu evden kovar. İsmail, Nihal hanıma bir mektup yazar ve eğer bir milyon vermezlerse tüm mal varlıklarının Ada’nın olduğunu söyleyeceğini yazar. Mert’te Nihal’in yanındadır ve bunu kendisinin halledeceğini söyler. Ona o parayı verir ama bir daha para isterse onu öldüreceğini söyler.

İsmail, pavyonlarda paralarını saçar ve en lüks otellerde kalmaya başlar. Yusuf, dedesinin evinin yandığını öğrenip onu pansiyona getirir. Nalan, karnındaki çocuğun Mert’den olduğundan emindir ve DNA testi yaptırır. Ondan paraları alacaktır ve Yusuf’u da çocuğun babası zannettirip hayat kuracaktır. Nalan’ın planı bu iken Çiçek, onun çantasını yere düşürür ve içindeki DNA testi görür. Yusuf, hiçbir şeyden habersiz dedesini ve doğacak çocuğunu kurtarmak için tehlikeli bir işe evet demek zorunda kalır.

Aşk Ağlatır 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Rüzgar’ın Aşk itirafına Ada Ne Cevap Verecek?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler