Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Aşı gönüllüsü Olan Çağla Şikel Koronavirüse mi Yakalandı?

Aşı gönüllüsü Olan Çağla Şikel Koronavirüse mi Yakalandı?

-

Geçtiğimiz haftalarda gönüllü koronavirüs aşısı olan Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı? Çağla Şikel sosyal medya hesabından açıkladı. Detaylar haberimizin devamında…

Çağla Şikel Kimdir?

Koronavirüs aşısı olan Çağla Şikel’in koronavirüse yakalandığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Çağla Şıkel’in küçük oğlunun da koronavirüs olduğu iddia edildi. Ünlü sunucu ‘Çağla ile Yeni Bir Gün’ programına ara vermek zorunda kaldı.

Şikel’in küçük oğlu Uzay’ın da koronavirüs testi pozitif çıktı. FOX TV’de ekrana gelen ‘Çağla ile Yeni Bir Gün’ programının sunuculuğunu üstlenen Şikel’in ilk etapta 15 gün programa çıkamayacağı öğrenildi. Bu iddialardan sonra Şikel açıklama yaptı. Programa ara veren Şikel yanlış anlamaları düzeltti ve negatif olduğunu sadece temaslı olduğunu söyledi.

Aşı gönüllüsü Olan Çağla Şikel Koronavirüse mi Yakalandı?

Cesaretime İnanamadınız

Çağla Şikel aşı olmasının ardından şu açıklamada bulunmuştu;

“Yanlış anlaşılmalar olduğunu görünce bir bilgilendirme yapmanın gerekli olduğunu düşündüm… Ben her 18/59 yaş arası vatandaşın hakkı olan ‘Çin aşısı Faz 3 çalışmalarına Sağlık Bakanlığımıza başvurarak gönüllü olarak katıldım. Bu çalışmaya denek olarak katılan 8 bin vatandaştan biriyim.

Cem Davran ve Çağla Şikel’den Pantene Altın Kelebek açıklaması

Bana yapılan aşı da olabilir plasebo (gerçek olmayan) da olabilir” diyen Şıkel, “Şu an bunu doktorlarımız dahil kimse bilmiyor. Çünkü sistem tüm dünyada böyle işliyor. Sonucunu, Faz 3 çalışması sonuçlandığında herkes gibi ben de öğrenmiş olacağım.

Öncelik sağlık çalışanımız ve 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızken, benim aşı olmam söz konusu değildir. Aslında bence siz benim aşı olup olmadığıma değil de, cesaretime inanamadınız. Saygılar” açıklamasında bulundu.

Koronavirüs Aşısı Olan Çağla Şikel Aşıdan Sonra Nasıl Olduğunu Anlattı

Gönüllü olarak aşı yaptıran Çağla Şikel, aşı olduktan sonra nasıl olduğu ile ilgili bilgi verdi. Şikel, “Televizyon programı dolayısıyla koronavirüsün başından bu yana işin içinde olduğunu söyleyen Çağla Şikel, aşı yaptırmaya bilim insanlarıyla konuşarak karar vermiş. Aşı olmak için “Önce Sağlık Bakanlığı’na başvuruyorsunuz. Uygun görülürseniz PCR, antikor gibi birtakım tahliller yapılıyor. Bir sıkıntı görmezlerse aşıya çağırıyorlar.” açıklamasıyla kısa bir bilgilendirme yaptı.

Aşı olduktan sonra uzun süre takip ettiklerini söyleyen Çağla Şikel, kendini çok iyi hissettiğini açıkladı. Sağlık durumuyla alakalı bir problemi olmadığını söyleyen Şikel, koruyuculuğunun başlaması 6 haftayı buluyormuş. Ocak ayının 11’inde ikinci doz aşı vurulacağı bilgisini verdi. “Toplumun yüzde 80’i aşılanırsa eğer, bu işten kurtulacağız.” diyen güzel manken, öncü olmak istediğini söyledi.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yeliz 45.Yılını Anlattı

Yeliz 45.Yılını, Yeni Şarkısını Ve Merak Edilenleri Anlattı…

0
‘Bu Ne Dünya’ ve ‘Yalan’ şarkılarıyla tanınan ve 45 yıldır müzik hayatındaki yerini istikrarlı bir şekilde koruyan güçlü bir ses sanatçısı, Yeliz.... Yıllardır ayakta...
Yeliz Kimdir?

Yeliz Kimdir?

cocuk-spor

Çocuklar Hangi Yaşta Hangi Sporu Yapmalı?

derya-ulug

Derya Uluğ ‘dan Samimi İtiraflar