Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Arzum Onan' ın Ahmet Hakan'a Takdire Şayan Cevabı..

Arzum Onan’ ın Ahmet Hakan’a Takdire Şayan Cevabı..

-

Oğlu Can ile beraber Nişantaşı’nda magazincilerin objektiflere takılan 1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli Arzum Onan, gazeteci Ahmet Hakan’ın, eşi Mehmet Aslantuğ ve kendisine yönelttiği eleştirisine karşı takdire şayan bir biçimde cevap verdi. “Gülüp geçtik” diyen eski Türkiye güzeli ve cevabın ayrıntıları Haberimizde…Mehmet Aslantuğ’dan Eşi Arzum Onan’a Yine Çok Romantik Bir Kutlama..

Arzum Onan’ ın Ahmet Hakan’a Takdire Şayan Cevabı..

Eski mankenlerden ve oyuncu olan Arzum Onan, oğlu Can ile birlikte alışveriş yapmak için geldiği Nişantaşı’ nda objektiflere yansıdı. Magazincilerle ayak üstü sohbet eden Arzum Onan, geçtiğimiz haftalarda ünlü gazeteci Ahmet Hakan’ın, “Mehmet Aslantuğ-Arzum Onan çifti feci sıkıcı.” şeklinde ifadesinin yer aldığı eleştirisi hakkında da ilk defa konuştu.

Ahmet Hakan Kimdir?

Arzum Onan: “Gülüp Geçtik…”

Kar dolayısıyla soğuktan etkilendiği ve ve oğlu Can’ ın koluna girdiği gözlemlenen Arzum Onan, Ahmet Hakan’ın eleştirisine, “Gülüp geçtik. Çok fazla konuşulacak bir durum değil.” şeklinde cevapladı…

Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Evliliğin Sırrını da Paylaştı…

Eşi usta oyuncu Mehmet Aslantuğ ile olan yılların parmakla gösterilen evliliklerinin sırrını da açıklayan Arzum Onan, şu ifadeleri kullandı; “Sorunları biriktirmemek, alttan almayı bilmek, sevgi ve saygının yanında, ilişkinin kimyası, karakter uyumu, beklentiler gibi aslında herkesin bildiği kağıt üzerinde doğrular var elbette. Biz tüm bunların ortalamasını almayı başardık sanırım.”

Arzum Onan Kimdir? 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

selin-suremen

Güzellik Sektörünün Tek Ödüllü Eğitmeni Selin Süremen Uzman Adaylarını Uyardı!

0
Türkiye’nin ilk ve tek başarı ödülüne 2 yıl üst üste sahip olan Kalıcı Makyaj Eğitmeni Selin Süremen başarılara doymuyor. Süremen uzman adaylarını uyardı! Detaylar haberimizin...
selin-suremen-kimdir

Selin Süremen Kimdir?