Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Rıza'nın Babası Ortaya Mı Çıkıyor?

Arıza 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Rıza’nın Babası Ortaya Mı Çıkıyor?

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Arıza, 26. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Murat, her şeyin ortaya çıkmasından sonra Burak’ı ortalıktan uzaklaştırmaya çalışır. Ama Ali Rıza, onlar kaçarken Burak’ı yakalar ve iki yerinden yaralar. Murat, kardeşini yaralı bir şekilde arabaya bindirip oradan kaçırır. Arıza 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza’nın babası ortaya mı çıkıyor?

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza’nın Babası Ortaya Mı Çıkıyor?

Arıza 26. bölüm 2. fragmanında; Ali Rıza, ölümüne kardeşine yapılanların intikamını almak için harekete geçiyor. Burak ile Murat yaralanıyor. Rukiye, Bergüzar’a oğlundan uzak durmasını isteyip onu kovuyor. Melek, Mithat’ı öldürüyor mu? Ali Rıza’yı babası olduğunu söyleyen kişi arıyor.

İşte Arıza 26. bölüm 2. fragmanı…

ARIZA 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali Rıza, bahis dövüşünde galip gelir. Bahsi yapan kişi Ali Rıza’nın üzerinden çok para kazanır ve onunla tekrar çalışmak ister. Ali Rıza, onun kendisine verdiği parayı istemez. Karşılığında babası hakkında bilgi ister.

Adam, Balaban’ın sadece Mehmet Emin’e çalıştığını bildiğini söyler. Ama Ali Rıza’ya, babasının yaşıyor olabileceğini, eğer oradan sağ kurtulabilirse babasını bulabileceğini söyler. Ali Rıza, adamın üzerine bıraktığı tüm adamları alt eder. Halide, Rukiye’yle konuşurken Mert, konuşulanları duyar ve babasının katil olamayacağını söyler.

Ali Rıza, Balaban’ı takibe alır ve onun dayı dediği kişiyi bulmak ister. Bu arada Burak, Ali Rıza’nın dükkanına gidip haraç ister. Oradan bir araba beğenip kendisine göndermelerini ister. Ali Rıza, o arabayı Burak’a gönderir. Ancak, Burak Ali Rıza’nın kendisinden korktuğunu düşünürken araba patlar.

Haşmet, Halide’ye bir daha Ali Rıza’yla görüşmesini istemediğini söyler. Ali Rıza’ya da aynı şekilde, kızından uzak durmasını ister. Bergüzar, Haşmet’le buluşup konuşur. Ona, Ali Rıza’nın öldü zannettiği oğlu olduğunu söyler. Haşmet, Mithat’ın haraçları yükseltiğini, Yakup’la beraber çalıştığını öğrenip onu öldürür.

Muzaffer, Bergüzar’ın yanına gidip Bababan hakkında bulduğu bilgileri ona iletir. Ama Dayı, dediği kişiyle ilgili bir bilgi bulamaz. Ali Rıza, Halide ve Mert’le, babasının mezarına gidip mezarı açmaya başlarlar. Ama, mezar boş çıkar. Ali Rıza, mezarlıkta silahlı kişiler görür.

Mert’le Halide’yi, kazdıkları mezarın içine girdirir. Ama Mert, vurulur. Halide, hemen Mert’e ilk müdahaleyi yapar. Hemen hastaneye götürmek için yola çıkarlar. Mert’in kalbi durur. Halide, onu hayata döndürmek için elinden geleni yapıyor ve tam ümidini kestiği an Mert, hayata geri döner.

Rukiye, Bergüzar’ı evinin önünde görüp onu içeri davet eder. Murat, Mert’in vurulmasında Burak’la Balaban’ın parmağı olduğunu öğrenip öfkeden deliye döner. İşin ucunda Mithat’ın da parmağı olduğu ortaya çıkar. Burak’ı arayan Mithat, bir şey olursa tüm suçu Balaban’ın üzerine atacaklarını söyler.

Arıza 26. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Burak’tan İntikamını Alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

0
Bir süredir hem ekranlardan, hem de müzik dünyasından uzak olan İbrahim Tatlıses Star Tv ekranlarında yayımlanan İbo Show'la yeniden ekranlara dönmüştü. Şimdi de sevenleri...
Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow