Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Burak Halide'yi Öldürecek Mi?

Arıza 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Burak Halide’yi Öldürecek Mi?

-

Show Tv’nin gözde dizisi Arıza, 17. yeni bölümüyle 10 ocak pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Ali Rıza, Fuat’ın Burak’ı kaçıracağını anlar ve onun oyununu bozar. Burak’ı götürüp kazdığı mezara atar. Tam öldüreceği sırada Haşmet’in adamları gelir. Murat, kardeşini kurtarma karşılığında Haşmet’e, ailesinin katilini söyleyeceğini söyler. Haşmet ile Halide, katilin Fuat olduğunu öğrenir. Muzaffer, Ali Rıza’dan Fuat’ı canlı ister. Burak’ın kafasına silah dayayan Halide, Fuat’ın evine gider. Halide, Fuat’dan ailesinin intikamını alır. Arıza 17. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Burak, Halide’yi öldürecek mi?

Pazar Dizileri 2020

Burak Halide’yi Öldürecek Mi?

Arıza 17. bölüm 1. fragmanında; Fuat, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılıyor. Gözünü açar açmaz oğluna yarım kalan işini bitirmesini söylüyor. Burak, Halide’yi rehin alıyor. Haşmet’in korktuğu başına geliyor. Halide’yi kaçıran Burak, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor ve ona silahını doğrultuyor. Ali Rıza, Halide’yi bulmak için peşlerinden gidiyor.

İşte Arıza 17. bölüm 1. fragmanı…

 

ARIZA 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Burak’ın infaz emrinin verilmesinden sonra Fuat, oğlunu kurtarmak için bir plan yapar. Oğluna da korkmamasını onu yolda alıp kaçıracağını söyler. Ali Rıza, kız kardeşinin intikamını Burak’tan kendi elleriyle almak için Fuat’ın kaçırma planını patlatır. Benzinlikte Fiko’nun arabaya binmesini bekleyen Burak, Ali Rıza’nın arabaya binmesiyle babasının kendisini kandırdığını düşünmeye başlar.

Ali Rıza, Burak’ın kazdırdığı mezarının içine atar. Tam ona silahını doğrultup öldüreceği sırada maskeli kişiler gelip her ikisini de alıp götürür. Burak ile Ali Rıza, gittikleri yerde karşılarında Haşmet’i bulurlar. Murat, kardeşini kurtarmak için Haşmet’in yanına gidip onunla pazarlık yapmıştır. Ona kardeşinin canı karşılığında onun ailesini kimin öldürdüğünü açıklayacağını söyler. Murat, herkesin içinde Haşmet’e, ailesini babasının öldürttüğünü söyler.

Fuat, Fiko ile Şehmuz’le bir araya gelip Haşmet’in işini bitirmek için İhtiyarla konuştuğunu ve onay aldığını söyler. Fiko, durumu kabul ederken Şehmuz, önce Haşmet’le konuşması gerektiğini söyler. Fuat, oracıkta Şehmuz’u öldürür. O sırada içeri giren Ali Rıza, Fuat’ı öldüremeden onu elinden kaçırır. Öte yandan Muzaffer, Ali Rıza’ya Fuat’ı kendisine sağ getirmesi için baskı yapar.

Füsun, Fiko’yu bulup onu Burak’la Murat’ın yerine götürür. Burak ile Murat, babalarının yanına gidip kendilerini kurtarmak için Haşmet’e onun istimini söylediklerini açıklarlar. Halide Burak’ı arayıp onunla buluşur. Onun kafasına silahı dayayıp arabayı evlerine sürmesini ister. Eve vardıklarında Fuat, arabasıyla yeni eve girer. Kapıyı açıp arabadan iner inmez Halide, onu kurşun yağmuruna tutar.

Arıza 17. Bölüm Fragmanı Yayında! Halide Fuat’dan Ailesinin İntikamını Alıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kıvanç Tatlıtuğ'un Ege Yatırımı Dudak Uçuklattı

Kıvanç Tatlıtuğ’un Ege Yatırımı Dudak Uçuklattı

0
Kıvanç Tatlıtuğ Ege'de yeni bir yatırım yaptı. Ege aşkı bilinen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Ege'deki yatırımlarına yenisini ekledi. Kıvanç Tatlıtuğ'un Ege yatırımı dudak uçuklattı. İşte...
Müslüm Gürses Hakkında Az Bilinenler

Müslüm Gürses Hakkında Az Bilinenler