Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halide Ali Rıza'ya Büyük Bir Sürpriz...

Arıza 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halide Ali Rıza’ya Büyük Bir Sürpriz Yapıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 12. yeni bölümüyle 29 kasım pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Fuat, Ali Rıza’nın şerefine bir davet düzenler. Burak, evden ayrılıp Ali Rıza’nın mahallesinden bir ev tutar. Halide, Ali Rıza’nın mahallesinde bir poliklinik açar. Burak, Numar’la iş birliği yapıp Şehmuz’un mallarını kaçırır. Haşmet, Ali Rıza’nın kızıyla ilgilendiğini anlayıp onu bu konuda uyarır. Ali Rıza, malların yerini buluyor ve üzerilerine benzin döküp Şehmuz’u bekler. Şehmuz, Ali Rıza’nın mallarını bulmasına sevinir. Ali Rıza, Şehmuz’un mallarını gözünün önünde yakar. Arıza 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Halide, Ali Rıza’ya büyük bir sürpriz yapıyor.

Pazar Dizileri 2020

Halide Ali Rıza’ya Büyük Bir Sürpriz Yapıyor!

Arızı 12. bölüm 1. fragmanında; Halide, yeni açtığı polikliniğin adını, Ali Rıza’nın ölen kız kardeşinin adını veriyor. Bunu gören Ali Rıza, çok duygulanıp Halide’ye sarılıp ağlıyor. Konsorsiyum toplanıp Ali Rıza’nın Şehmuz’un mallarını nasıl yaktığını konuşuyor. Ali Rıza, kendisini polislerin geldiği için malları yaktığını söyleyip savunuyor olmalı ki Şehmuz, polislerin onun malları ateşe vermesinden sonra geldiğini söylüyor. Muzaffer, Ali Rıza ile görüşüp onun yol ayrımına geldiğini söylüyor.

İşte Arıza 12. bölüm 1. fragmanı…

ARIZA 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Fuat, Ali Rıza’nın şerefine bir davet düzenler. Bunu öğrenen Burak, evi terk eder. Fiko ile birlikte Ali Rıza’nın mahallesinde bir ev tutar. Rukiye’nin yardımıyla Halide, mahallede bir ev bulup orayı poliklinik yapmayı düşünür. Partiye Burak, Derya’nın davetlisi olarak gelip, keyifle ortalığın karışmasını bekler. Konsorsiyumda olan kişiler tek tek Ali Rıza’ya, hediyelerini sunup bundan sonra arkalarında olacaklarını söyler.

Ali Rıza, davetten çıktıktan sonra gece sabaha kadar uyumayıp polikliniği Halide’nin beğendiği mavi renge boyar. Halide, sabah oraya gittiğinde polikliniğin boyanmış olduğunu ve kendisine hazırlanmış çiçeği görür. Haşmet, kızının polikliniğini görmeye gider. Oranın Ali Rıza tarafından boyanmış olduğunu ve masanın üzerindeki çiçeği görür. Ali Rıza’nın kızına karşı hisleri olduğunu anlar. Hemen Ali Rıza’yı çağırıp hayatında en değerli şeyinin Halide olduğunu, onun yapmak üzere olduğu şeyi anladığını söyleyip onu uyarır.

Aynı şekilde Muzaffer’de Ali Rıza’yı Halide konusunda uyarır. Ya amacı ya da aşkı arasında bir seçim yapmasını ister. Ali Rıza, Halide’den vazgeçmemekte kararlı görünür. Numan’ın adamları mahallelilere uyuşturucu dağıtıp bunu Ali Rıza’nın gönderdiğini söylerler. Burak ile anlaşan Numan, Şehmuz’un mallarını kaçırırlar. Şehmuz, on iki milyonluk mallara müşteri bulma garantisiyle Burak’la anlaşır.

Ali Rıza, Şehmuz’un mallarının bulunduğu yeri bulur. Numan’ın adamlarını alt edip ona ulaşır. O kargaşa sırasında Numan, kaçar. Şehmuz’da Ali Rıza’nın mallarını bulduğunu öğrenip sevinerek depoya gider. Ali Rıza, onun mallarının üzerine benzin döküp Şehmuz geldiğinde üzerine çakmağını atıp yakar.

Arıza 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Rıza Şehmuz’un Mallarını Gözünün Önünde Yakıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa Sözen'den Hayatı Hakkında Önemli Açıklamalar

Melisa Sözen’den Hayatı Hakkında Önemli Açıklamalar

0
Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı karakterler bir kez daha herkesi kendine hayran bırakan Melisa Sözen Hello dergisine röportaj verdi. Hem Mor ve Ötesi grubunun solisti...